Zavorotnjuki lähikondlased tunnistasid lõpuks, et teletäht on tõsiselt haige


Zavorotnjuki lähikondlased tunnistasid lõpuks, et teletäht on tõsiselt haige
Scanpix

Septembri alguses teatasid erinevad Venemaa väljaanded, et üks riigi armastatumaid tähti Anastasia Zavorotnjuk on haiglas hinge vaakumas. Väidetavalt agressiivse ajuvähi vastu võitleva näitlejatari perekond on nädalaid korrutanud, et kuulujutud naise kasvajast ei ole tõesed, kuid nüüd on keegi neist lõpuks otsustanud rahvale tõe avaldada.

Telešoust "The Nanny" tuntud Zavorotnjuki auks on loodud Instagrami lehekülg, mida haldavad tema lähikondlased. Sinna ilmus ootamatult postitus, kus kinnitatakse, et teletäht tõesti põeb rasket haigust, kuid tema seisund pole kaugeltki nii tõsine, kui meedia kirjutab.

"See on tõsi, et ta on haige ning on olemas viis, kuidas seda ravida. Kuid ta pole olnud koomas või aheldatud ventilaatorite külge, ta ei ole kaotanud ka mälu, olnud uimane või kaotanud võime lihastööd teha. See kõik on väljamõeldis," seisab kirjutises.

Kuid postituses ei selgitata, et milline haigus on staaril või kuidas seda proovitakse ravida. Varem on erinevad arstid öelnud meedias, et kui Zavorotnjukil on tõesti agressiivne ajuvähk, siis sellele pole keegi maailmas veel ravi leidnud.