2012
Kleidi disainis Merike Pääro. Lõikevalik oli väga julge, sest lisas rõhuastuse õlajoonele, mis visuaalselt annab laiust juurde. Üldpilt jäi suursugune, samas aga läks presiendiproua Setu motiiviga taas ka juurte juurde tagasi, kus müntidest kaunistus toimis ideaalselt kui ehe.

2011
Eesti motiividega šiki vastuvõtikleidi disainis Arne Niit. On näha, et väga tugevalt on mõeldud terviku peale. Suur aplaus juuksur Katrin Kruusmaale, kes suutis jätkata kleidil olevate jäälillede motiivi ka soengus. Tervikut täiustavad ka kõrvarõngapaar "Kiilid", autoriks ehtekunstnik Anneli Tammik. 
2010
Suurt furoori tekitanud korsettkleit - kas dekoltee oli liiga avar või mitte? Arvan, et kleit oli hea valik, sest ega meie presidendiproua ei ole ju veel muldvana, et peaks end kookonisse katma. Etiketireeglid olid täidetud, õlad kaetud ning kleidil korrektne pikkus. Arvan, et korsettkleit on just see õige lõige, mis sobib presidendiproua Evelin Ilvese kehakujuga, andes sihvakust ning kergust. Üldmulje väga värske ning veidi neiulik, tervikut täiustab ka hea jumestus, mille tegi Katrin Sangla.
2009
Veidi "rööpast väljas" valik, sest üldmulje jäi hoolimata gigantsetele (kuigi väga kaunitele) ehetele siiski liiga sportlikuks. Suletud kaeluse osa "sööb ära" kaela ehk automaatselt kaotab ära sihvaka figuuri. Arvan, et kogu tervikpilt on kuidagi liiga ultramoodne, jääb puudu rafineeritusest ning pidulikkuse astmest. Kleidi autoriks oli Arne Niit.