83-aastane USA saatejuht Barbara Walters jäi tuulerõugetesse

 (6)
83-aastane USA saatejuht Barbara Walters jäi tuulerõugetesse
Barbara WaltersReuters/Scanpix

Legendaarset Ameerika saatejuhti Barbara Waltersit, kes veel eelmisel nädalal peatraumaga haiglasse sattus, on tabanud uus üllatav tõbi - tuulerõuged.

Kui tavaliselt on tuulerõugetesse nakatujad Waltersist ligi kolmveerand sajandit nooremad, siis TMZ kinnitusel on kõrges eas naine tõepoolest selle sügeleva tõve külge saanud ning peab nüüd mõnda aega tele-ekraanilt puuduma.

Uudis sai teatavaks täna hommikul, kui Waltersi asemel tervitas tema saate "The View" vaatajaid hoopiski näitlejanna Whoopi Goldberg, kes samuti saates töötab.

"Meil on teile teadaanne, mis puudutab Barbarat. Te kõik teate, et ta kukkus ja lõi oma pea kümme päeva tagasi katki. Pärast seda tõusis tal palavik ning nüüd tuleb välja, et see oli tingitud pikaleveninud lapsepõlvest - Barbaral on tuulerõuged. Ta ei põdenud seda haigust lapsena läbi ning nüüd peab ta kodus puhkama ega tohi isegi külalisi vastu võtta," sõnas Goldberg televaatajatele. "Ja Barbara - ei mingit kratsimist! Me armastame sind, me igatseme sind, aga me ei taha sind kallistada," saatis näitlejanna kodus haigevoodis sügelevale saatejuhile tervitussõnad.