Abielu mõranes juba enne pulmi! Üllatav põhjus, miks Angelina Joliel tegelikult Brad Pitti vastu vimm on


Abielu mõranes juba enne pulmi! Üllatav põhjus, miks Angelina Joliel tegelikult Brad Pitti vastu vimm on
Scanpix

Kolm aastat tagasi teatas Hollywoodi üks armastatumaid paare Brad Pitt ja Angelina Jolie, et nende liit on purunenud. Kuigi algselt arvati, et viga võib peituda Bradi alkoholilembuses ning Angelina kiindumuses lastesse. Tegelik tõde selgus alles hiljuti...

Tuleb välja, et nende lahutuse põhjus peitus hoopis tavaliselt paari ühes elu kõige ilusamas sündmuses - pulmapäevas. Nimelt ei soovinud Angelina üldse abielluda ning talle sobis nende senini töötanud tavaline kooselu. Kuid Brad otsustas survestada Angelinat ning 2014. aastal nad abiellusid Prantsusmaal.

Sellest tekkiski suur vimm kaasade vahel ning Angelina tunnistas nüüd, et ta tundis survet Bradi poolt, sest tema tahtis asju ametlikuks teha. Angelina oli varasemalt juba kahel korral olnud abielus ning ta tunnistab nüüd, et ta ei taha enam mitte kunagi uuesti seda läbi teha.

Hiljuti tunnistas ka Pitt intervjuus NPR-iga, et perekonna purunemine on olnud tõeline silmaringi avardaja. "Ma räägin jälle üldiselt – aga mul oli vaja mõista omaenda süüd oma suhte purunemisel ja ka seda, mida ma oleksin saanud suhtes paremini teha. Ma ei tahtnud enam oma elu samal viisil jätkata," tunnistas näitleja, kes oli enne Angelinat olnud abielus näitleja Jennifer Anistoniga.