AINULT PUBLIKUS! Esmaesitlus: David Fincheri uue põnevusfilmi „Kadunud“ täispikk treiler Sinu ees

 (5)
Peaosades Rosamund Pike ja Ben Affleck
AINULT PUBLIKUS! Esmaesitlus: David Fincheri uue põnevusfilmi „Kadunud“ täispikk treiler Sinu ees
Foto: pressimaterjalid

Delfi Publikul on suur au Eestis esmaesitleda 24 tunni jooksul 7. ja 8. juulil David Fincheri lavastatud värskeima põnevusfilmi "Kadunud" eestikeelsete subtiitritega treilerit. Oktoobrikuus linastuva filmi peaosades Rosamund Pike ning Ben Affleck!


Päeval, mil nad oleks pidanud tähistama oma viiendat pulma-aastapäeva, annab Nick Dunne (Ben Affleck) teada oma kauni abikaasa Amy (Rosamund Pike) ootamatust kadumisest. Juhtumi ümber kihama lööv meediatsirkus ja üha kahtlustavam suhtumine võimuesindajate poolt toob aga peatselt avalikkuse ette tõsiasja, et Dunne'ide abielu polnud kaugeltki nii idülliline, kui pealtnäha murest murtud Nick esialgu räägib.

Ei lähe kaua aega mööda, kui ta on ametivõimudele valetanud rohkem kordi, kui suudab ise järge pidada ning tema üha veidamaks muutuv käitumine muudab mehe oma naise kadumise peamiseks kahtlusaluseks. Kõigil on meelel ja keelel üksainus küsimus: Kas Nick Dunne tappis oma naise?

Film põhineb Gillian Flynni samanimelisel ülemaailmsel bestselleril. Gillian Flynn on ka filmistsenaariumi autoriks. Lavastajaks Oscari-nominent David Fincher ("Se7en", "Fight Club").

Film linastub 3. oktoobril.