AITA KAASA: Heategevuslik laulusaade "Inglite aeg" kogub hätta sattunud Eesti inimeste ja perede toetuseks raha

 (17)
Täna õhtul TV3-s!
AITA KAASA: Heategevuslik laulusaade "Inglite aeg" kogub hätta sattunud Eesti inimeste ja perede toetuseks raha
Foto: pressimaterjal

Jõulunädal TV3s algab suure heategevusliku laulusaatega "Inglite aeg". Annetustelefonide abil on igaühel meist võimalik toetada hätta sattunud Eesti inimesi ja peresid. Eestlaste lemmiklaule laulavad Jaan Tätte, näosaate säravad tähed Kalle Sepp ja Liis Lass, armastatud Eda-Ines Etti, Koit Toome ja Ott Lepland ning muidugi Nele-Liis Vaiksoo ja Kaire Vilgats. Saatejuht Keili Sükijainen.

Valgas elav väike, väändunud jalaga Marta vajab abi liikumise arendamiseks ja erilise elektrilise ratastooli ostmiseks. Tutvu Marta looga lähemalt:

Pimedaks jääv Peeter vajab abi kalliste ravimite ostmiseks, et haiguse kulgu pidurdada. Tutvu Peetri looga lähemalt:

Raskesse õnnetusse sattunud Ats loodab jätkata igakülgset taastusravi. Tutvu Atsi looga lähemalt:

Haruldase geenirikkega vahva klaaspoiss Karmo unistab aga abivahenditest, mis võimaldaks tal püsti seista ja ohutult väljaspool kodu liikuda. Tutvu Karmo looga lähemalt:

Seotud lood:

Juba kaks aastat Tallinna lastehaiglas elav pisike Timo palub toetust rasket immuunpuudulikkust leevendavate preparaatide ostmiseks ja mitmeaastaseks treeninguks spetsialistide käe all. Tutvu Timo looga lähemalt:

Sul, hea eestimaalane, on võimalus annetada 5, 10 või 25 eurot. Aitame ja märkame, sest on ju inglite aeg ja üksteist peab hoidma. Helistades ekraanil olevatele telefoninumbritele saab igaüks toetada "Inglite aja" tänavusi abivajajaid.

"Inglite aeg“"numbrid:
9007301 – 5 €
9007302 – 10€
9007303 – 25 €

Liigutav heategevussaade "Inglite aeg" TV3-s täna, 19.12 kell 20.00.