Anu Saagimile usaldatakse eestlaste poolt armastatud telesaate juhtimine

 (106)
Kas põrub või võlub?
Delfi TV saate salvestus
Delfi TV saate salvestusFoto: Ilmar Saabas

Legendaarne telesaade "Kuulus või kummaline" jõuab taas teleekraanile ning Reet Linna kingadesse astub varem Tallinna Televisioonis kohtingusaadet "Reisile sinuga" juhtinud bravuuritar Anu Saagim.

Telemängu originaalpealkirjaga "What's my line" tootmist alustati juba 1950. aastal USA telekanalis CBS, 2013. aastal jõudis see kõigi aegade telemängude Top 60 edetabelis 9. kohale. Auhinnatud telesaate formaat on jõudnud teleekraanidele üle kogu maailma ning Eesti Televisioonis kogus see populaarsust koos Reet Linnaga 1990. aastatel.

Rõõmsameeles ja hoogsas kogupere telemängus osaleb neli püsiarvajat, kelle ülesandeks on välja selgitada kolme saatekülalise eriline amet või kummaline hobi. Lisaks sellele on igas saates üks laiemalt tuntud külaline, kelle nägu püsiarvajad ei näe ning kelle isik tuleb välja selgitada, kui ta annab vastuseid moonutatud häälega.

Seoses uue saatega kutsub Tallinna Televisioon eriliste ja huvitavate ametite esindajaid või kummaliste ja põnevate harrastustega inimesi saates osalema. Andke endast teada e-posti aadressil kummaline@tallinnatv.eu.

Telesaade "Kuulus või kummaline" jõuab Tallinna Televisiooni ekraanile 27. veebruaril kell 19.30.

VAATA KA: TOP 6: Neid pärleid veel mäletad? Saated, millega Anu Saagim televisioonis kätt on proovinud