Armastatud Kanal 2 saated pausil või sootuks kadumas: kumba enim igatsema jääd?

 (9)
Armastatud Kanal 2 saated pausil või sootuks kadumas: kumba enim igatsema jääd?
Foto: Kanal2

Kui reedel paljastas Kroonika, et "Kuldvillak" kevadhooajal vähemalt eetris pole, siis nüüd on selge, et ka armastatud "Nädalalõpp Kanal 2ga" kevadel vaatajaid ei rõõmusta, lõplikku kadumist aga ei kinnitata vaatajate õnneks ka.

"See arvamus, et midagi kaob kuskilt ei ole nagu päris korrektne, ükski asi ei kao kunagi lõplikult ära, neid võidakse pausile panna. Iga kanal teeb seda sama asja," sõnas Kanal 2 programmijuht Rait Killandi Õhtulehele.

Kanal 2 programmijuht ning produktsioonijuht on eelnevates kommentaarides kinnitanud, et need saated jäävad vähemasti tuleval kevadhooajal Kanal 2 eetrist eemale esiteks eelarve kärbete tõttu ning seetõttu, et ruumi soovitakse teha uutele saadetele. "Kogu aeg otsivad kõik kanalid võimalusi, kuidas põnevamaks oma programmi teha väiksema kuluga. See on täiesti normaalne. Iga kevad ja sügis tehakse seda ühtemoodi, kõik kanalid!" ütleb ta.

Killandi väljendab veidi pahameelt, et just Margna saadete ümber selline pahameel puhkenud on, ometi on see põhjendatud: inimesed on Jõekalda ja Margna ka näiteks Kroonika meelelahutusauhindade hääletusel hinnanud korduvalt aasta meessaatejuhiks, 2017 ka aasta meelelahutajaks.

VAATA KA: VIDEO | Kui uhkes kodus elavad ja millist kinnisvara omavad Eesti edukaimad meelelahutajad?

Seotud lood:

Kumba neist jääd enim igatsema? Hääleta! Ning kommentaarides anna teada, millised saated on sinu jaoks veel olulised, mille kadumist sa taga nutaksid.

Killandi kommentaaride täistekst Õhtulehes.