"Armastus ja teised uimastid" piletid on loositud!


"Armastus ja teised uimastid" piletid on loositud!
Foto: Pressimaterjalid

Sel neljapäeval esilinastub Solarise kinos uus romantiline komöödia "Armastus ja teised uimastid". Kui oled romantikasõber, siis piisab ainult lihtsale küsimusele vastamisest ning võid võita endale ja kallimale kinopiletid. Esilinastus toimub neljapäeval kell 19.30 Solarise kinos.

Palju õnne! Piletid võitsid:

Mirjam Kalamees
Geete Haljas
Pamela Raestu
Mirgit Silla
Helen Reilson
Annika Otstavel
Silver Rebane
Kaido Maripuu
Kristina Kello
Maria Kont

Kui ei taha loosimises osaleda, saad piletid endale soetada SIIT!

Maggie (Anne Hathaway) on lummav vaba hing, kes ei lase mitte kellegil end enda külge siduda. Kuni ta kohtub sarnase Jamie’ga (Jake Gyllenhaal), kelle järeleandmatus ja sarm teenivad teda hästi nii suhetes naissooga kui ka ravimimüügi kõrilõikajalikus maailmas. Maggie ja Jamie kiirelt areneva suhe käigus tabab mõlemat üllatusena avastus, et neid mõjutab kõigist uimastitest tugevaim: armastus.

“Armastus ja teised uimastid” on romantiline draamakomöödia, mille aluseks on Jamie Reidy menukas mälestusteraamat “Hard Sell: The Evolution of a Viagra Salesman”. Lavastas Edward Zwick (“Thirtysomething”, “Vereteemant”), osades Anne Hathaway (“Saatan kannab Pradat”), Jake Gyllenhaal (“Pärsia prints: Ajaliiv”), Hank Azaria (“Huff”), Oliver Platt (“Nip/Tuck”), Gabriel Macht (“Spioonitest”), Judy Greer (“Mida naised tahavad”) jt.