Armukolmnurk purunes: kes lahkus pisarates "Rannamajast"?

 (17)
Armukolmnurk purunes: kes lahkus pisarates "Rannamajast"?
Vasakult: Ada, Kristo ja KerliKuvatõmmised

TV3 populaarne tõsielusaade "Rannamaja" jätkus täna õhtul kolmanda saatega, kus toimus suur koosseisumuudatus. Pisarates lahkus majast Ada, kes oli vaid mõne päevaga Kristosse armunud.

Seekordses osas pidid rannamajalised taas korraldama majapeo. Kui eelmises osas Kerliga seksinud Kristo kustus Ada oma kaaslasena peole ning lubas, et ta teisi naisi ei vaata, siis tundus noorpaari elu pilvitu.

Kuid juba peo esimestel tundidel ei tundunud Ada enam endine ning neiu tunnistas kaamerate ees, et tema sees toimub võitlus südame ja pea vahel. "Mind on siinoldud aja jooksul valdanud suhteliselt segased tunded. Aju ütleb mulle täiesti ühte ja süda ütleb teist, aga ma olen jõudnud järeldusele, et mul on vaja võtta hetk endale," lisas saatest omal soovil lahkuv Ada.

Loomulikult kurvastas tema otsus Kristot, kes oli ka neiust juba vägagi sissevõetud. "Mulle meeldib, et ta on nii ilus. Kogu see figuur, koguaeg tahaks katsuda ja kallistada teda," kirjeldas naistemagnet Kristo võttemeeskonnale.

Muidu emotsioonitu noormees puhkes Ada lahkumise tõttu ka lohutamatult nutma. Kas Kristo vallutab järgmises osas juba uue naise või jääb Ada talle südamesse? Seda näeme juba nädala pärast!