AVALDA ARVAMUST | "Suure tähe väike täht" vs. "Väikesed hiiglased": Kumb uue hooajaga startinud lastesaade rahval rohkem meelt lahutab?

 (15)
AVALDA ARVAMUST | "Suure tähe väike täht" vs. "Väikesed hiiglased": Kumb uue hooajaga startinud lastesaade rahval rohkem meelt lahutab?
Fotokollaaž: Pressimaterjal

Täna õhtul jõudsid eetrisse kahe meelelahutusliku lastesaate uued hooajad. TV3 ekraanile jõudis Märt Avandi ja Ott Seppa juhtimisel "Suure tähe väike täht" ning Kanal 2 eetris startis mullu Aasta Meelelahutussaateks kroonitud "Väikesed hiiglased". Mõlema saated on eetris täpselt ühel ja samal ajal ning mõlema keskmes lapsed. Publik tahab teada, kumb on meie lugejate seas populaarsem!

“Väikesed hiiglased” alustas täna õhtul oma teist hooaeg. Lapsed üle terve Eesti — andekad lauljad, tantsijad ja säravad minitalendid — hakkasid taas publikut vaimustama ning naerutama. Seekord on võistkondade kapteniteks Daniel Levi Viinalass, Ott Lepland, Getter Jaani, Hanna Martinson ja Mart Müürisepp. Uued tuuled on ka kohtunike koosseisus, kus Evelin Võigemasti ja Jüri Naela kõrval võttis koha sisse Tanel Padar.

"Väikesed hiiglased" Foto: Erlend Staub, Pressimaterjal
Seotud lood:

Teist hooaeg järjest jõudis eetrisse ka TV3 “Suure tähe väike täht”. Märt Avandi ja Ott Sepp võtavad ka sel kevadel ette vaatajaid võlunud südamliku telemängu, kus võistlejateks on armastatud Eesti staarid. Kuid et asi oleks täiesti pöörane, kutsutakse appi oma väikesed järeltulijad, sest teada ju, et lapsesuu ei valeta! Staaride kodune elu laotatakse ausalt ja armutult televaatajate ette laiali. Uuendusena näevad televaatajad tänavu mängimas ka suurte tähtede väikeseid õdesid ja vendasid.