BBC kinnitab: "Top Geari" maailmaturnee tuleb, koos Clarksoniga, aga veidi muutunud kujul

 (9)
Tagasi "paadis"?
Jeremy Clarkson
Jeremy ClarksonFoto: STEFAN WERMUTH, Reuters/Scanpix

BBC teatab, et "Top Geari" 10 miljonit naela maksma mineval maailmaturneel teeb vaatamata kõigele kaasa ka vallandatud Jeremy Clarkson.

Telekanali kõneisik teatas, et ammu välja kuulutatud tuur, millele on ülemaailmselt müüdud juba 200 000 piletit, jätkab siiski mõningate muudatustega: see ei toimu ei BBC ega "Top Geari" kaubamärgi alt ning tuuri nimeks saab "Clarksoni, Hammondi ja May Live", kirjutab The Daily Mail.

"Soovimata valmistada pettumust tuhandetele inimestele, kes on juba piletid ostnud, on BBC Worldwide otsustanud koos oma partnerettevõttega Brand Events tuuri siiski jätkata," teatas BBC kõneisik.

Saavutatud kompromiss tähendab muu hulgas, et aprillis Austraaliast alustava tuuri show's ei kasutata näiteks sarja videoklippe.

Piletid tuurile maksavad pealtvaatajatele 35 kuni 200 naela.

Vaatamata turnee jätkumisele veidi muutunud tingimustes ja vormis, pole ühegi "Tope Geari" saatejuhi jätkamine saates tänaseks selgunud: Clarksoni puhul vallandamise ning May ja Hammondi puhul senise lepingu lõppemise tõttu, mille pikendamise nad ise on hiljutiste sündmuste valguses kahtluse alla seadnud.