BLOGI ja FOTOD | Kes on maskide all peidus? Lugejad arutlesid aktiivselt. Esimesena rebis maski peast Vanapagan!

 (40)
Kõik etteasted järelvaadatavad!
Maskis laulja 1. lava taga
Maskis laulja 1. lava tagaFoto: TV3

Antud olukorda maailmas arvestades, oli TV3 eetris alustanud "Maskis laulja" igati kohase nimega saade, mis ühendas muusika, shownumbrid, kostüümivaatemängu ja haaras põneva väljakutsega – mõistatada, kes on saates esinevad maskeeritud osalejad. Esimese väljalangejana paljastus Vanapagana maski alt Jaanus Nõgisto.

Kroonika kutsus kõiki koos saate detektiividega nuputama - kes on need inimesed maskide all.

Detektiivideks, kes „Maskis laulja“ stuudios saate ajal osalejaid paljastada üritavad, on Krista Lensin, Ženja Fokin, Brigitte Susanne Hunt ja Mart Juur – just nemad arutlevad võimalike vihjete ja tähelepanekute põhjal erinevate variantide üle, et suurim saladus paljastada.

„Maskis laulja“ formaat on loodud Lõuna-Koreas, kuid telesensatsiooniks sai see Ameerikas nime all „The Masked Singer“. Tänaseks on show eetrisse jõudnud enam kui veerandsajas riigis ning saavutanud vaimustava publikumenu terves maailmas. Eestis jõuab „Maskis laulja“ TV3 eetrisse koostöös teleproduktsioonifirmaga Ruut, mille peaprodutsendi Kaupo Karelsoni kinnitusel on tõepoolest tegemist uue reitingufenomeniga. Karelsoni sõnul on saate eripäraks salastatus, mis muudab selle vaatamise põnevaks ning paneb absoluutselt kõik uudishimulikult küsima - kes siis ikkagi on need inimesed, kes end kostüümides peidavad?

Staaride osalemine teleshow´s on täiesti salastatud, isegi nende pereliikmed ei tea, et nad võivad mõne kostüümi sees olla, rääkimata saatejuhist või detektiividest. Etteaste põhjal hääletab stuudiopublik igast saatest ühe osaleja välja ning staar peab oma identiteedi paljastama.

Seotud lood:

Vaata kõiki etteasteid siinsamas taas!

1. RING - kolm duelli, millest selgub iga duelli võitja ja kaotaja. kaotajal tuleb teha 2. ringis veel üks etteaste ja selgubki, kes peab maski peast rebima.

1. duell – PILV vs JÄÄR

PILV - "Hey, Brother"

JÄÄR - "Fly Me to the Moon"


Võitis JÄÄR

2. duell – LÕVI vs VANAPAGAN

LÕVI – "Hea tuju laul"


VANAPAGAN - "White Wedding"


Võitis LÕVI

3. duell – JONNIPUNN vs LILL

JONNIPUNN - "I Put a Spell on You"


LILL - "Over the Hills and Far Away"


Võitis LILL

2. RING - uue etteaste tegid eelmise ringi kolm nõrgemat

VANAPAGAN - "Here Comes the Sun"


PILV - "Kiki, Miki"


JONNIPUNN - "24K Magic"

Maski pidi peast rebima Vanapagan, kelleks osutus Jaanus Nõgisto!

„Maskis laulja“ detektiivid olid üllatusest pahvid. „Küll on ikka äge, kui keegi sind niimoodi jalust lööb!“ oli vaimustatud Krista Lensin. Brigitte Susanne Hunt võrdles olukorda Agatha Christie krimilooga, mille lõpp on alati uskumatult etteaimamatu ja üllatav.

Saate ajal olid detektiivid vihjeklipi põhjal arutlenud, et sumeda sensuaalse hääle taga võiks olla spordiga seotud inimene ning pakkusid kostüümis peitujaks Allar Levandit, Toivo Asmerit, Martin Müürseppa, Mati Alaveri ja lõpuks ka Rauno Pehkat. Nähtud spordivihje taga oli fakt, et muusiku ja režissöörina tuntud Jaanus Nõgisto tuli noores eas NSVL meistriks purjetamises. Lisaks olid vihjeklipis viited saatele „Kaks takti ette“, mille režissöör Nõgisto oli ning ansamblile Ruja, kus ta kaasa tegi, samuti oli vihjatud ka Jaanus Nõgisto Valgetähe V klassi teenetemärgile.

Nii vaatajad kodudes kui ka detektiivid stuudios püüavadki kostüümidesse peidetud osalejate isikutele jälile jõuda pühapäeviti ning selleks jagatakse iga saate jooksul ka põnevaid vihjeid. Need võivad peituda nii laulu pealkirjas, sõnades kui ka kostüümis või mõnes rekvisiidis. Etteaste põhjal hääletab stuudiopublik igast saatest ühe osaleja välja ning staar peab oma identiteedi paljastama, võttes show lõpus maski peast - alles sel hetkel saavad kõik teada, kes oli laulja maski taga! On see mees? On see naine? On ta muusik? Või hoopis poliitik või sportlane?

Show´s astuvad saadete jooksul lavale Jäär, Putukas, Jonnipunn, Sõdalane, Lill, Vanapagan, Lõvi, Silmamuna, Pilv ja Rott. Lugejaid said rääkida kaasa. Loe, milliseid nimesid erinevate maskide all peidus olevat arvati!

Maskis Laulja 1. saade
Aitäh kõigile kaasa rääkimast! Uuel nädalal nuputame pühapäeval taas! Seni aga loodan, et leiate saatest piisavalt aruteluteemasid nii sotsiaalmeedias kui mujal virtuaalsetes kohvinurkades. Püsige terved ja mõnusad! Ja kodused!
Fännboyyy: Tema poolt esitatud here comes the sun meeldis väga 👍👍 mõnusa häälega. Läheb kindlasti auto playlisti
Jorm: Vanapagan on Jaanus Nõgisto. Ruja oli kuulus Eestis ja Venemaal ja ta visati Rujast välja. Ja mingi Yes’i vihje käis ka tutvustusest läbi.
leelotar: Ära arvasin! Rääkides hääl andis ära!
Katrin Pauts: Issapojuke! Üllatus ehmatas hambad lahti. See saab väga põnev hooaeg olema, jaa!
Vanapagana maski rebis peast....
Jaanus Nõgisto!
VANAPAGANJuur: Rauno PehkaHunt: Rauno PehkaFokin: Allar LevandiLensin: Toivo Asmer
aigar134@gmail.com: Saatejuht võiks välja minna. Punnitab liiga palju
Katrin Pauts: Vanapaganast kahju, pagan! Ta laulis ikkagi mu suure lemmiku Billy Idoli lugu. Aga juuube põnev!
Maski peab langetama Vanapagan.
flotist: Vanapagan on Even Tudeberg :)
A.: Arvasin alguses, et see uus saade ei ole midagi erilist. Aga tegelikult on see üle pika aja üks väga hea saade! Väga põnev on ise ka arvata kes võib olla maski taga. Meeldib ka see, et seekord ei räägi kohtunikud pikalt ja mõttetult! :) Ootan juba suure huviga järgmist saadet! Loodetavasti on ka järgmine kord olemas see sama koht kus saavad kõik jagada enda arvamusi ning mõtteid! :)
Janek Int: Muidu ok saade,aga ei meeldi kuidas need detektiivid vahele laulule segavad.
Kodune: Jonnipunn-Tanja Saar-Mihhailova
Margus: Ei usu, et otse lauldakse. Läbi selliste maskide lauldes peaks hääl kostma maa alt, hetkel aga tuleb väga selge heli läbi.
Uips: Jonnipunn võiks olla Iiris Vesik. Padar oli Kaks takti ette sastejuht kui ta osales
zulu: Hääle suudab stuudio tuunida suht tundmatuks (ega te ometi arva, et otse lauldi:), aga füüsilisi parameetreid on raske muuta. Võrrlege pikkust Sanderiga, käte-jalgade jämedust, kõhtu jne. need asjad jutustavad palju enamat kui hääl:). Pilv jätkuvalt Uuspõld, Vanapagan Ott kiivikas ja keegi pakkus ka Getterit. Pakuks samuti.
A.: Mina võtaksin maski Pilvelt 😀
54321: Vanapagan on Lauri Nebel
A.: Jonnipunn - Pakuksin olla Getter Jaani. Kui Getter osales Superstaari saates, oli Tanel Padar saatejuht
Selge: Jonnipunn on Getter. Laulis duetti Padariga superstaaris
Katrin Pauts, kas oskad ka Tiiale vastata?
Teisel korral leiab Fokin, et tegu võib olla Kaire Vilgatsiga. Hunt nägin Jonnipunnis hoopis Marilyn Kerrot. Lensinile tundus Jonnipunn aga Laura Põldvere moodi. 
Tiia: Palun.kas nad laulavad otse
Esimesel korral pakuti Jonnipunnile: Juur: Eda-Ines EttiHunt: Gerli PadarFokin: Luisa Rõivas Lensin: Laine Randjärv
Katrin Pauts: Tahaks maski rebida Jonnipunnilt. Uudishimu on nii suur lihtsalt - no mida asja on ikkagi Tanel Padariga??
Kes see oli, kes päikse tulekust meile laulis?
Katrin Pauts: Saabus selgitus TV3 programmijuhilt Raimo Kummerilt, kuidas viiruseajal salvestamine olema saab. Kõik on kaitstud. Raimo: "Saksamaa ja Austria teevad tühjas saalis. Lahendusi erinevaid. Eestis ei tehta ka hetkel publikuga salvestusi. Stuudios on mõnikümmend omatöötajat, kes ei tea maskides olijaid."
zulu: Vanapagan on Ott Kiivikas ja Pilv on Uuspõld. Nii tundub mulle. Vaadake liigutusi.
Rasmus: Lill on merle palmiste, tema kohta uudis ka et unustas etenduse
Esimesel korral pakuti Vanapaganale: Hunt: Mati AlaverFokin: Allar LevandiLenin: Toivo AsmerJuur: Martin Müürsepp
eid_1531241b6360df: rauno pehka äkki
Antu Salundi: ta oli kindlasti Arop
 
Katrin Pauts: Mihkel - osa on tehtud, aga osa veel tegemata. Aga küll nutikad inimesed lahenduse leiavad, kuidas hääletamine olema saab.
Esimesel korral pakuti Pilvele: Lensin: Tanel PadarFokin: Martin MileikoHunt: Kristjan HirmoJuur: Peep Taimla 
Mihkel: Katrin Pauts - saated on ju ette ära tehtud. 😅 Muide, hea saade!
Inda: Pilv on ilmateadustaja Taimre, Lill on Helgi Sallo, jonnipunn on Kaire Vilgats ja Jäär on Enn Eesmaa
Kes on see, kes valdab ka Nublut ja pakub valikuid igale maitsele?
Mammu: Jonnipunn- Dagmar Oja, Lill- Kaire Vilgats
Armas Heigo, suure kommentaaride arvu tõttu on veidi viivitusi. Toimetaja seisukoht on see, et on tehtud üks ütlemata põnev saade, sest vihjed ajavad nii segadusse, et põnevust jagub kõigile.
Heigo Ensling: Ja milline on toimetaja seisukoht, et minu arvamust Vanapagana osas ei avaldatud?
Katrin Pauts: Vahelepõikena - kuna saate salvestusperiood alles kestab ja formaadi oluline osa on stuudiopubliku hääletus, tekib küsimus, kuidas see edaspidi praegusel viirusehirmuajal lahendatakse? Teisi telesaateid on kergesti võimalik ka publikuta salvestada, aga mis saab siis, kui publikul on saates oma roll?
Ülle Luksepp: Lill võiks olla Pirjo Levandi
S.k.: Hea meelelahutus õigel ajal õigel hetkel! Muidu viirus ja viirus. Inimesed nii õelad. Tubli töö, mis tehtud!
Mina Siin: arvan pilv MihkelRaud, jäär Kristjan Kasearu, lõvi Kristiina Ojuland, vanapagan Sander Rebane, Jonnipunn Maiken, , lill Tanel Padar
Kolmanda duelli võitis Lill. Uuesti lavale astuvad Pilv, Vanapagan ja Jonnipunn. 
Nüüd lähevad iga duelli kaotajad veel omavahel lahingusse ja selle kaotaja eemaldabki saate lõpus u kl 22 ajal maski!
Lugeja: Kes täna maski eemaldab, mille põhjal see otsustatakse?
Kumb kaunis...ilmselt daam...edasi saab?
LILLHunt: Merle PalmisteLensin: Elina NetšajevaJuur: Evelin VõigemastFokin: Annely Peebo 
Kodune: Lill-Merle Palmiste
Katrin Pauts: Pikka kasvu naisnäitleja - ühinen nendega, kes pakuvad Merle Palmistet. Ehk see imeline etteaste ongi lõpuks kõige lihtsam pähkel?
Lensin leiab, et lava on tema teine kodu. Juurele jäi meelde, et Lillel esimesel katsel ei õnnestunud kooli pääseda. Fokin arvab, et osaleja on tunnustatud näitleja. Hundile jäid silma Lille punased huuled...
Sohvi: Elina Netšajeva?
Marx: Lill - Juuli Lill
Jan: Lill on Laura
Anne-Mary: Kaire Vilgats on Lill
KM: Lill on Hele Kõrve
Heigo Ensling: Vana pagan on Nõgisto
Liisi: Merle palmiste- lill
eid_1531241b6360df: elina nechayeva kes ei saanud kunagi superstaari saate eelvoorust edasi äkki
A.: Ma pakun, et lill on Lea Liitmaa. Hääl on natukene tema moodi
Mumm: Lill tundub nagu Merle Palmiste
99%: Lea Liitmaa või mis iganes ta nimi nüüd on
Milline kaunis õieke! Aga kes see on?
Lill näib olevat näitleja... 
Katrin Pauts: Selge, Lill on näitleja, kes pole saanud lavakooli sisse.
eid_1531241b6360df: Nõustun Katriniga, aga krt esimene on kindlasti Peep Taimla
Kodune: Jäär-Märt Avandi
Kessu: Jonnipunn on Laura Põldvere
Kodune: Lôvi-Sųnne Valtri
Katrin Pauts: Igal juhul on saade hästi õnnestunud, sest maskis lauljad võiksid tõesti olla, kes iganes. Mitte mõhkugi kindlat ei oska pakkuda! Minu suurim hirm oli, et vihjetes ja lauluhääles on Eesti väiksust arvestades nii palju tuttavlikku, et lauljad arvatakse liiga kiiresti ära. Ootan esimese maski langemist suure põnevusega. Ma tõesti tahan teada!
Arvaja: Saara Kadak
S: Ma ei usu, et see Gerli Padar on, puhtalt seepärast, et Taneli pilt oli. See oleks ju liiga ilmselge vihje
Kuula taas ja arutle siis, kes see olla võiks.
No vaadake neid silmi, kuidas te siis ära ei tunne! See on ju.... (lõpeta lause)
JONNIPUNNJuur: Eda-Ines EttiHunt: Gerli PadarFokin: Luisa Rõivas Lensin: Laine Randjärv
HUNT: Iiris raudselt.
Ek: Jonnipunn-Gerli Padar
???: Sissi Nylia Benita - jonnipunn
leelotar: Hanna Martinson
Pille: Lõvi võiks olla Jõgger.
Kevin: Äkki Gerli Padar?
A.: Samas võib olla ka Getter Jaani. Tundub olevat lühemat kasvu
Marx: Jonnipunn - Gerli Padar; Vanapagan - A.Levandi
Osalejad ajavad Hundi nii segadusse, et tal on tunne justkui ei tunneks ta ühtegi kuulsust.  Fokin leiab, et tegu oli lauljaga, temaga nõustub ka Lensin.
100%: Getter Jaani
Liisi: Jonnipunn on Maiken.
Selgelt: Iris Vesik
s: Jonnipunn Gerli Padar
Katrin Pauts: Jonnipunn paistab olevat läbi sajandite kõige rohkem kannatanud eestlane. Hääl on igatahes vägev ja pakun sarnaselt kohtunikele, et tegemist on professionaalse lauljaga.
A.: Jonnipunn - Liis Lemsalu
S: Jonnipunn on Iiris Vesik
Pille: Vanapagan võiks olla Jaanus Nõgisto
M: Jonnipunn = Võigemast
Kris: Jonnipunn- Gerli Padar
M: Vanapagan on Kristjan Kasearu
Jan: Jonnipunn on Kristel Aaslaid
Jan: Vanapagan rautselt Jaagup Kreem. Hääl reetis.
Teise duelli võitis Lõvi. 
VANAPAGANHunt: Mati AlaverFokin: Allar LevandiLenin: Toivo AsmerJuur: Martin Müürsepp
.: Ta on Nõgisto ma arvan
Allar Levandi on jumala loogiline siinkohal, arvaks ma!
Liisi: Tõniste?
fan: Vanapagan on Ott Kiivikas!
Kumb on selles duellis tugevam?
kassu: vanapagan mart helmet
Pagan: Toivo Asmer vanapagan
Silja: Vanapagan on Jaagup Kreem
Jan: Jaagup Kreem
Elisabeth: Pilv=Sepo seeman
Lennart: Teet Margna - Pilv
Fokin toob välja isepäisuse, kuid leiab, et tegu on vanakooli sportlasega.
Juurele jäi silma osaleja julgus, jõud ja rütmitunnetus. 
Sportlane: Värnik
fan: Vanapagan - Uuspõld
Juku: Vanapagan jan uuspõld
T: Vanapagan on Nõgisto
Hunt üritas leida põhjust, miks Vanapagana taga nii mitu pruuti on. 
Lensin on veendunud, et Vanapagan on üle 50-aastane ning kindlasti pole lava osalejale võõras. 
Ilmselge: Indrek Raadik
m: Vanapagan = Nõgisto
Seda laulu laulis näosaaters Tanel Padar ka, meenub mulle.
õpetajanna: Pilv-Alvar Tiisler Jäär- Imre sooäär Lõvi- Kristiina Ojuland
Nele: Vanapagan Jan Uuspõld
Trips: Lõvi- Moonika Helme
Nele: Lõvi - Sünne Valtri vist
See tundub karikate järgi sportlane...
Katrin Pauts: Hehh, Vanapaganana näen miskipärast Mart Helmet - Moskva, halloo! No ja laulda oskab ta ka. Lemmikkostüüm seni.
Marx: Pilv - Peep Taimla; Jäär - Imre Sooäär; Lõvi - Kristina Ojuland
Vaadake üle ja arutlege edasi. See paistab olevat üks eriline pähkel
GK: Pilv - Sarapuu Jäär- A. Aadli Lõvi-Birgit v Smigun
Jan: Lõvi- Anu Saagim
LÕVIJuur: Lenna KuurmaaHunt: Kaja KallasFokin: Anu SaagimLensin: Kristina Šmigun-Vähi 
Õpetaja: Süüne
A.: Piret Järvis? Minu teada tema õppis botaanika asja
Lensin tunnistab samuti, et oli segaduses, sest Lõvi oli nii tugev ja terav kui ka pehme ja malbe. 
kassu: Lõvi - Marju Länik
A: Airi ojamets?
Fokin leiab, et osaleja ületas iseennast. 
Brigitte tunnistab, et on segaduses, sest ei saanud daami vanusest üldse aru, kuid leiab, et tegu on poliitikuga. 
A.: Alguses oleks pakkunud Elina Born, aga hääle järgi ei ütleks
Katrin Pauts: Lõvi on särtsakas karakter, aga lauljana seni kõige kahvatum - välismaa saadetes osutuvad sellised tegelased tavaliselt mõneks realitistaariks või seltskonnadaamiks a la Paris Hilton. Ehk saab juba saate lõpus just tema nägu näha.
Ma olen siinkohal Ženja poolt ja pakun Ojulandi
Arvaja: Lõvi Paljas Porgand
A: Marju lännik?
Mõistatus number 3! Kes on Lõvi? "Hea tuju laul" kõlab nüüd!
Andre salundi: Saara kadak Lõvi
Kaotajad lähevad omavahel veel uuele ringile ja siis selgub see, kes saate lõpuks maski eemaldab
A.: Kui üks võidab duelli, mis teisest siis saab?
Järgmisena siis Lõvi vs Vanapagan! Kes võidab ja mis veel tähtsam - kes ta on?
Esimese duelli võitis Jäär. 
Palju õnne, Jäär!
JÄÄRHunt: Joel OstratLensin: Margus TsahknaFokin: Lauri Pihlap Juur: Sepo Seeman
Kohutnikud on kindlad, et tegu ei saa olla inimesega, kellele muusika ja lava võõrad on. 
Psh: Kalle Sepp??
Nele: Jüri Pootsmann- Jäär
Ostrat on tugev kandidaat hetkel - on veel pakkumisi? Kas see Jäär viitab tähtkujule?
Juku: Joel ostrat
Arvaja: Jäär Joel Ostrat
Kalle Sepp? 
eid_1531241b6360df: See tundub Mikk Saar.
S: Jäär on Joel Ostrat
Endine pitsapoiss Jäär on teie ees. Kes võiks see olla? On ta üldse tegelikult olnud pitsapoiss või hoopis tüdruk? Raske aru saada sellestki.
eid_1531241b6360df: Päris naljakas, kuidas pakutakse Ott Leplandi ja muid kõhnasid vendi, maski alt oli ju lõualotti näha Pilvel
Mina: Tsirkust ja leiba
Keegi: Kristo Elias
jässa: Tundus mingi pontsakam vend... Uudo Sepp ehk?
Nipi Tiri: Ott Lepland
vist: Priit Kuusk
Anni: Marko Matvere!
kassu: Pilv - Peep Taimla. Kehahoiak ka üsna sama nagu ilmateadet lugedes
Katrin Pauts: Saate Facebooki-lehel pakutakse Pilvena üllatavalt palju Teet Margnat. Issake, äkki ongi? Olen Teeduga tundide kaupa koosolekuid pidanud ja enda teada tunnen teda hästi, aga... Kas see madal hääl tõesti ei meenutagi teda? Ja Teet armastab muusikat, laulda oskab küll. Saab siis imet näha, nagu ütlesid vanad eestlased.
eid_1510be914cc6cb: Pilv on Kalle Sepp
R: Lauri Liiv
skorpion: Kristjan Jõekalda
Kati: Liikumise järgi ütleks, et Jõekalda, aga ei ole kuulnud, et ta nii laulda oskaks
M: Tundub Erkki Sarapuu
Arvaja: Jaanus Koort
Eestlane: Valter Soosalu
Poisid lillal diivanil: Appi, Lensin, Sander, martjuur, zeenja ja see plika (nimi ei meenu) .... ma panin Kroonika käest ar sest elu on päästetud. No selle plika ja pisut kõdund olemisega martjuure jätame kohe kõrvale aga Sander- poiss ja zeenja võiks ju pisut rohkemgi pulli ekraanil teha. Hei boizid, no tsiuki-tsäuki, nalja peab saama.
TARMO: Äkki nublu
Pille: Huntiga nôus, et Hirmo
Re: Uku Suviste
Anne-Mary: Pilv on Henri Laumets
Kusjuures, Martin Mileiko klapiks kenasti ka. Millist elu elab ta täna, loe siit: https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/fotod-endine-ilmapoiss-martin-mileiko-elab-nuud-maailma-lopus?id=86622873
raiko: Kes siis peepu ära ei tunne? Ja kas keegi saaks detektiivide mikrofonid laulmise ajaks välja lülitada?
Tarmo: Koit toome
Juku: Tanel talve
S.: Kristjan Hirmo :D
Henri: Kalle Sepp
PILVLensin: Tanel PadarFokin: Martin MileikoHunt: Kristjan HirmoJuur: Peep Taimla 
Fokin on kindel, et osaleja ei ela Eestis. 
Juur: kui me kuulsime päris lauljat, siis ta hoidis oma võimeid tagasi. Kui me kuulsime inimest, kes ei ole laulja, siis ta oli väga tubli.
Tundub, et: Jõekalda
Inimene: Pilv on äkki Uudo Sepp?
eid_1531241b6360df: Hääle järgi ütleks, et Peep Taimla
Tere ka kõigile liituvatele osalistele! Tulge ja arutleme - juba on aru saada, et võimalusi väikses Eestis on ka hirmus palju.
Hunt: Ma tahaks kohe sinuga tantsu lüüa. 
Lensin: See oli nii ilus hääl. See oli väga, väga ootamatu. 
124: Koit toome
Nele: Märt Avandi
Pets: Sarapuu
Ženja Fokin on kindel, et tegu on veidi küpsema inimesega. 
Samas puuduvad mul igasugused andmed tema lauluoskuse kohta ja teada on, et osalised peavad viisi pidama. Kristo Elias? Tundub selleks liiga vana
Ma arvan, et pilv on mees. Mu esimene pakkumine oleks, et ta ongi endine ilmamees. Näiteks Peep Taimla ehk?
Kohtunikele jäid Pilve tutvustusest kõrva märksõnad "päike"ja "ilmateade". Huvitav, kas need viivad tulemusini? 
Katrin Pauts: Noh, Pilv on kindlalt mees, vähemalt see selge! Pehme mees? Siis mitte sportlane? Pilv seostub miskipärast ebamäärasuse ja udujutuga - poliitik? Mõnus hääl! Jüri Ratas see igatahes pole. Põlluaas ka ehk mitte.
Ma arvan, et Mardi maski all on tegelikult Avandi ehk ikka ka peidus, mis selgub hooaja lõpuks!
Lihtne Eestlane: Mart Sanderil on küll päris originaalne mask!?
Teet: Appi!? Kelle mõte oli need võltsid "reaktsioonihääled" sinna taustale panna? See on kohutavalt häiriv! Muidu on saade paljulubav, aga palun, võtke need hääled ära.
Olgu öeldud, et esimesed saated on salvestatud enne koroonapuhangut ja keegi täna TV3 stuudios sadade inimestega ei istu koos.
Katrin Pauts: Mulle meeldib, et saate tunnuslugu The Who "Who Are You" seostub kohe legendaarse krimisarjaga "CSI kriminalistid". Otsene vihje eesseisvale detektiivitööle!
https://twitter.com/liinameow/status/1238161296283054081
Saateni on jäänud mõned minutid, kuulen tutvusringkonnas, et seda oodatakse väga, sest segasel ajal on vaja meelt lahutada!
Uskumatult võimas! Milline aeg ja energia ja...raha sinna pandud on! https://kroonika.delfi.ee/news/kroonika/saate-maskis-laulja-kostuumid-laksid-maksma-uuratu-summa?id=89215023
Kuidas salapäraseid osalisi maskeeriti, näed enne saate algust siit: https://kroonika.delfi.ee/news/kino/fotod-on-aeg-piiluda-ohtul-alustava-maskis-laulja-lava-taha?id=89235083
Tere lugejad! Täna on see õhtu, kui alustab midagi uut ja ägedat! Loodame, et nautisite õues ilusat ilma ja sätite end nüüd valmis, et koos meiega 19.30 nuputama asuda!