Brad Pitt kiusab Leonardo DiCapriot kurikuulsa stseeni pärast filmis "Titanic"

 (5)
Brad Pitt kiusab Leonardo DiCapriot kurikuulsa stseeni pärast filmis "Titanic"
Foto: Scanpix/Caters News Agency

Kõik me mäletame filmist "Titanic" stseeni, kus ainult Rose mahub mere peal ulpivale uksele ja seetõttu Jack vees ka külmub ning sureb. Stseen on aga tekitanud paljudes inimestes küsimuse, et kas nad tõesti ei oleks kahekesi sinna uksele mahtunud?

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ja Margot Robbie istusid MTV uudistes maha, et arutada nende tulevast filmi "Once upon a time in Hollywood". Ühtäkki läks jututeema üle aga vastuolulisele stseenile auhindu võitnud filmis "Titanic".

Filmi ilmumisest saati 1997. aastal on õhku jäänud küsimus - kas DiCaprio karakter Jack oleks mahtunud uksele koos Kate Winsleti karakteri Rose'ga, selle asemel, et surra hüpotermia tõttu külmas Atlandi ookeanis?

"See on tänapäeva kino kõige suurem vaidlus," ütleb 29-aastane Margot Robbie. "terve kino ajaloo suurim," lisab DiCaprio naljatledes. Aga DiCaprio kaasstaarid ei olnud tema küsitlemisega veel siinkohal lõpetanud.

Seotud lood:

55-aastane Pitt nokib edasi: "Kas sa ikkagi oleksid suutnud end sinna uksele pressida? Sa oleksid suutnud, eks ole?" DiCaprio naeris enne vastamist: "Ei kommenteeri."

Ka Robbie liitus küsides: "Kas sa tol ajal mainisid seda võtetel? Kas sa küsisid, et äkki peaks ukse väiksemaks tegema..." Enne kui Robbie aga oma lause lõpetada jõudis, segas vahele DiCaprio: "Nagu ma ütlesin - ei kommenteeri."

Kuigi DiCaprio ei soovinud vastuolulisest ststeenist rääkida, on "Titanicu" režissöör James Cameron varasemalt öelnud, et Jacki surm oli selles filmis vajalik: "See film räägib surmast ja lahknemisest, vahet ei ole, kas see sai olema nii või oleks talle miskit peale kukkunud - ta pidi surema. Seda nimetatakse kunstiks, asjad juhtuvad kunstilistel põhjustel, mitte füüsikalistel."