David Beckham tahab, et tema elust tehakse uus film: läbirääkimised juba käivad


David Beckham tahab, et tema elust tehakse uus film: läbirääkimised juba käivad
David BeckhamScanpix

Endine Inglismaa koondise kapten ja praegune klubiomanik David Beckham peab praegu läbirääkimisi Netflixi ja Amazoniga, et tema elust vändataks samasugune film nagu Michael Jordanist.

Beckhamit inspireeris uut filmi tegema korvpallilegendist Michael Jordanist valminud mitmeosaline dokumentaalsari "The Last Dance", mis võttis osadeks Jordani elu ja karjääri. Jalgpalliäss Beckham tunneb, et midagi sellist võiks ka tema elust teha.

Beckham oleks ise ka filmi produtsent ja teeks seda oma telestuudio Studio 99, mis eelmisel aastal uksed avas, koosseisus. Läbirääkimised juba käivad. Ta on ühenduses olnud nii Amazoni kui Netflixiga, millelt äärmiselt edukat Jordani dokumentaali näha sai.

Allikas ütles The Sunile: "David on sellest väga põnevil. Ta on seda tahtnud juba tükk aega teha. Filmis näidatakse uut sisu ja arhiivimaterjali. See räägib tema elust pärast jalgpalli, eriti Inter Miami jalgpalliklubi loomisest, aga seal on sees ka isiklikke asju. Huvi tema ja tema pere kohta on suur. Kõigil on selles osas suured lootused."