Disainer Roberta Einer lahkuminekust Reketiga: pigem täna tunnen end palju tugevamana...


Presidendi vastuvõtt Estonias 2019
Presidendi vastuvõtt Estonias 2019Foto: Rauno Volmar

Aasta alguses avalikustas Kroonika, et Eesti üks talendikamaid paare, moedisainer Roberta Einer ja räppar Reket, on lahku läinud ja mitte kõige sõbralikumal moel. Pühapäeval väisasid mõlemad ka presidendi vastuvõttu, kuid õhtu jooksul hoidsid üksteisega distantsi.

Kui Reket ehk Tom-Olaf Urb ajakirjanike eest kiiresti põgenes, siis koos isaga Estoniat külastanud Roberta kommenteeris Anne & Stiilile natuke ka nende lahkuminekut.

"Jällegi, kõik, mis ei tapa, teeb tugevaks. Ma pigem täna tunnen end palju tugevamana, heatahtlikumana ja elurõõmsamana kui kunagi varem. Kõik läheb nii nagu minema peab," ütles rahvusvaheliselt oma disainidega silma paistnud naine.

Jaanuari lõpus kinnitas Roberta, et talle ja Tom-Olafile said saatuslikuks omavahelised lahkarvamused küsimuses, “mis on aktsepteeritav käitumine ja naise kohtlemine lähisuhtes”. Londonis karjääri tegev Roberta keeldus midagi täpsustamast.

Kui jaanuaris jäi Tom-Olaf tabamatuks, siis mõne nädala eest kommenteeris ta juhtunut nii: “Ütlen ausalt, et (politsei – toim.) on käinud üks kord. Austusest ja soovist lähemalt mitte rääkida mulle armsa ja olulise inimese probleemidest ei pea ma õigeks seda olukorda pikemalt avalikkuse eest avada.”