DVD: Sõda

 (9)
war

Äsja DVD-le jõudnud tempokas märulis ”Sõda” astuvad peaosades vastamisi žanri suurmeistrid Jet Li (”Kangelane”) ja Jason Statham (”Adrenaliin”).

Pärast seda, kui tippklassi palgamõrvar (Jet Li) tapab oma paarimehe, pühendab FBI agent Jack Crawford (Jason Statham) end süüdlase tabamisele, kuid tulutult.

Kolm aastat hiljem ilmub tabamatu palgamõrvar uuesti välja, põhjustades verise maffiasõja hiinlaste bossi Changi (John Lone) ning Yakuza kohaliku liidri Shiro (Ryo Ishibashi) vahel. See paiskab kaosesse kogulinna. Keset möllu saabub millalgi ka hetk, mil tasumisihast pimestatud Crawford seisab vastamisi oma surmavaenlasega.

Lisaks Jet Li´le ja Jason Stathamile teevad põnevikus kaasa veel John Lone (”Viimane imperaator”), Devon Aoki (”Sin City”), Nadine Velazquez (”Mu nimi on Earl”), Sung Kang (”Kiired ja vihased: Tokyo drift”), Luis Guzmán (”Narkoäri”) jt.

Filmi lavastaja on Philip G. Atwell (”Räpane Mackey”). Efektsete võitlusstseenide koreograafiks on Hongkongi kino veteran Corey Yuen (”Fong Sai Yuk”, ”Riskikuller”).

Originaalpealkiri: „War“ (Rogue)
Žanr: märul, põnevik

Lavastaja: Phillip G. Atwell
Osades: Jason Statham, Jet Li, Devon Aoki, John Lone, Steph Song, Nadine Velazquez, Kane Kosugi
Toodanguaasta: USA, Jaapan 2007
Pikkus: 103 min
Audio: inglise, leedu, läti, vene
Subtiitrid: eesti, leedu, läti, vene
Levitaja: Acme Film 2008

value="http://www.youtube.com/v/M-a2CFplrhQ">value="transparent">src="http://www.youtube.com/v/M-a2CFplrhQ"
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="375"
height="309">