Eesti Laulu finaali piletid on tänasest müügil!


Eesti Laulu finaali piletid on tänasest müügil!
Foto: Pressimaterjal

Eesti Laul 2020 suurejooneline finaalkontsert toimub 29. veebruaril Saku Suurhallis. Täna paisati finaalkontserdi piletid juba ka müüki.

Aasta oodatuim muusikasündmus Eesti Laul avas 1. septembril uue konkursi, mis kulmineerub suurejoonelise finaaliga 29. veebruaril 2020 Saku Suurhallis. Finaalkontserdil astuvad lavale 12 artisti, et püüda pääsu Eurovisioonile. Oodata on mitmeid üllatusartiste ja huumoriga vürtsitatud meelelahutust.

Finaalkontserdile müüakse nii iste- kui seisukohti, tõelised fännid saavad oma lemmikule kaasa elada otse lava ees Golden Circle’i alal. Finaalkontserdi vastu on iga-aastaselt huvi kõrge ja seetõttu tasub pilet aegsasti soetada, et tagada endale soovitud koht. “Loomulikult on hea muusika ja särav show peamised põhjused Eesti Laulu finaali kohapeal nautida, aga vähemalt sama oluline on finaali ajal saalis valitsev elevus ja energia, mida tajub ise Saku Suurhallis kohal viibides,” soovitab Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula erilisest kogemusest osa saada.

Seotud lood:

Eesti Laul 2020 konkursile saab lugusid esitada 6. novembrini. Poolfinaalid toimuvad 13. ja 15. veebruaril, finaal 29. veebruaril.

Eesti Laul 2020 finaalkontserdile saab piletid soetada Piletilevi keskkonnas SIIN.