Eesti vaatajate uusaasta telelemmikuteks osutusid "Edekabel", "Ärapanija" ja Vladimir Putini kõne

 (155)
Täiendatud!
Eesti vaatajate uusaasta telelemmikuteks osutusid "Edekabel", "Ärapanija" ja Vladimir Putini kõne
Foto: Sultan Dosaliev, AP

Möödunud aastavahetus tõi endaga kaasa ütlemata kirju telekava. Pisarateni naerutamist lubas iga suurem kanal ning paroodiasaateid pidanuks jaguma absoluutselt igale maitsele. Saadete vaadatavuse tabelis jõudis esialgse ning mittelõpliku info kohaselt märkimisele Henrik Normanni "Edekabel". Sihtgrupis ehk 14-49 eluaastais vaatajate seas oli kõrge vaadatavusega PBK edastatud Vladimir Putini uusaasta tervituskõne, palju vaatajaid kogus ka "Ärapanija".

Kersti Kaljulaidi kõne oli eetris nii ETV, Kanal 2 kui ka TV3 lainesagedustel ning jõudis televaatajateni vastavalt sellele, mis kanali programmi nad kõnele eelnevalt eelistasid, on selge, et Putini kõne populaarsust meie riigipea omaga võrrelda siiski ei saa ning kui andmed kokku lüüa, ületab see Venemaa presidendi kõne menukust vähemalt pooleteistkordselt. Seda isegi juhul, kui president Kaljulaidi kõne vaadatavus kanalite lõikes mõnele saatele alla jäi.

Publiku andmetel osutus aastavahetusel edukaks ka "Edekabel", milles Henrik Normann oma paroodiaoskuseid näitas ning teiste seas nii Kersti Kaljulaidi kui ka Katrin Lusti ja teiste üle nalja viskas. Tabelis on märgitud ka sedapuhku esmakordselt sündmusterohke "Õnne 13" episood.

Seotud lood:

Et Publikuni jõudnud andmete tõlgendamisel esines vigu, ei olnud algupäraselt esitatud vaatajanumbrid tõesed. Vabandame tekkinud eksituse eest.

President Kaljulaidi uusaastakõnet meenuta ERR-i vahendusel!

"Edekabelit" näed siin: