Ei olegi Kaisa Selde? "Maskis laulja" Silmamuna identiteediküsimus sai uue pöörde

 (10)
Maskis laulja 2. saade
Maskis laulja 2. saadeFoto: Mardo Männimägi, TV3

Pühapäeva õhtul astus võistlustulle TV3 hittsaates "Maskis laulja" uus tegelane nimega Silmamuna, kelle tegelik identiteet on tekitanud palju kõmu.

Nimelt pakkusid paljud televaatajad Kroonika otseblogi vahendusel, et tegemist on näitleja Kaisa Seldega. Õli valas tulle ka Silmamuna poolt tehtud vihje, et tema ja üks saates detektiivi rollis olevatest kuulsustest on sebinud ühe ja sama mehega.

Selle vihje peale teatas blogija Kristina Pärtelpoeg oma Instagrami kontol, et tema arvates on ka Silmamuna kostüümi all Selde. "Ma googeldasin praegu Kaisa Selde eksmehi ja ma nõustun täiega," ütles Pärtelpoeg, kes on aastaid olnud nii sõbranna kui ka vihavaenlane Brigitte Susanne Hundiga, kes on "Maskis laulja" üks detektiividest.

Foto: KALEV LILLEORG, Ajakirjade Kirjastus/Naised
Seotud lood:

Vaatamata riigis valitsevale eriolukorrale on saate salvestused jätkuvalt toimumas, kuid värskes Naistelehes väidab Selde, et tal pole hetkel ühtegi tööotsa pooleli.

"Tööl mul midagi n-ö pooleli ei jäänud, seega uut materjali töö pärast omandama ei pea. Võtan hoopis ette öökapil seisvad raamatud, mille lugemine on pooleli jäänud," avalikustas näitlejatar.