Ellen DeGeneres tahab, et Kevin Hart jääks Oscarite gala õhtujuhiks


Ellen DeGeneres tahab, et Kevin Hart jääks Oscarite gala õhtujuhiks
Ellen DeGeneres ja Portia de RossiFoto: Reuters/ Scanpix

Koomik ja näitleja Kevin Hart astus õhtujuhi kohalt tagasi kui välja ilmusid tema 2008. aastal kirjutatud säutsud, mille sõnum mõjus paljudele homofoobsena.

Saatejuht Ellen DeGeneres selgitas oma saates Hartile, et helistas gala korraldajatele ja palus, et koomik õhtujuhi koha tagasi saaks, vahendab Huffpost. Saatejuhi sõnul oli talle vastatud, et kõik on siiani väga selle poolt, et Hart õhtujuhiks tagasi läheks ja on nõus selleks tegema ükskõik mida.

Hart selgitas, et sellise otsusega kaitses ta rohkemaid inimesi kui ainult ennast. Näitleja sõnul ei ole kogu asi ainult Oscarite Galas ja inimesed, kes tahavad tema karjääri rikkuda, tahavad, et ta läheks tagasi sinna, kus ta enne oli.

DeGeneres lohutas meest, et sellise otsusega annabki ta võidu neile üle ja peaks hoopis vastupidiselt neist mitte välja tegema ja Oscarite õhtujuhi koha tagasi võtma. Saatejuht tunnistas, et olles ise gei, oli see ka temale tundlik teema, kuid ta mõistis, et 2008. aastal ei olnud Hart teadlik kui suur probleem homofoobsus on. DeGeneres väljendas peaaegu käskival toonil, et Hart peaks siiski Oscarite gala õhtujuht olema.