Ema vaata, ma olen telekas! Jäädvusta oma tegemisi 21. juunil ja osale ainulaadses ETV2 dokumentaalprojektis


Ema vaata, ma olen telekas! Jäädvusta oma tegemisi 21. juunil ja osale ainulaadses ETV2 dokumentaalprojektis
Foto: Pressiteade

Milline näeb välja Sinu suve algus ehk 21. juuni? ETV2 kutsub kõiki Eestimaa inimesi filmima üles ühte päeva enda elust. Saadetud materjalidest valmib ainulaadne dokumentaalfilm “Pööripäev”.

ETV2 alustab esmakordse dokumentaalprojektiga meie inimeste elust, mille autoriks saavad olla kõik inimesed! Filmis osalemiseks jaga värvikaid hetki oma suvisest pööripäevast - olgu selleks argised igapäevategevused, põnevad sündmused või kordumatud ettevõtmised. Teretulnud on nii rõõmuhetked ja üllatusmomendid kui ka rahulikud üksiolemise minutid. Parimatest filmilõikudest paneb ETV2 kokku dokfilmi Eestimaa inimeste elust suvisel pööripäeval, dokumentaalfilm “Pööripäev” valmib käesoleva aasta sügisel.

Kuidas filmida?
Filmi 21. juunil ennast, oma ümbrust, sõpru või peret ja saada filmitud materjalist kuni 10-minutiline lõik. Võid oma päeva filmida nii nutitelefoniga kui ka video- või fotokaameraga. Võta hetkede jäädvustamiseks aega ja väldi kiiret ning hüplikku liikumist. Mida kõrgema kvaliteediga materjali saadad, seda parem. Dokumentaalprojekti sobib materjal, mis on filmitud horisontaalasendis ehk külitsi.

Kuidas saata?
Materjalid palume saata kas Dropboxi, Google Drive'i, WeTransferi või mõne muu elektroonilise pilveteenuse kaudu aadressile dokfilm@err.ee hiljemalt 30. juuniks.