ENNE JA NÜÜD | 30 aastat hiljem: mis on saanud "Tuvikestes" naabreid mänginud näitlejatest?

 (4)
ENNE JA NÜÜD | 30 aastat hiljem: mis on saanud "Tuvikestes" naabreid mänginud näitlejatest?
Fotod: kuvatõmmised

Kui pärast hittseriaali "Tuvikesed" lõppu 1997. aastal on palju räägitud sellest, mis on saanud sarjas perekond Bundyt mänginud näitlejatest, siis kahjuks on tahaplaanile jäänud nende naabreid Marcy ja Steve Rhoadesi portreerinud kolleegid.

Ka paljude eestlaste poolt palavalt armastatud rolle mängisid näitlejad Amanda Bearse ja David Garrison, kes mõlemad on nüüdseks telekaamerate eest taandunud ning tegutsevad uutel jahimaadel. Mis neist on saanud?

61-aastane Bearse on pärast seriaali lõppu teinud kaasa vaid käputäies rollides, sest ta on keskendunud peamiselt kaameratagusele tööle ning ta on mitmete telesarjade režissöör. Samuti on ta teeninud leiba ka koomikuna. Bearse tuli enne "Tuvikeste" lõppu kapist välja ning tal on bioloogiline tütar.

Hiljuti 68. sünnipäeva tähistanud Garrison tegeleb endiselt näitlemisega, kuid Steve'i mänginud on telemaailma vahetanud hoopis teatri vastu. Ta on Broadwayl tuntud eelkõige tänu peaosale "Võlur Oz'is" ning rollile muusikalis "Nõiutud".

Siiski on ta teinud vahepealsel ajal ka mõned rollid televisioonis. Näitkes on Garrisoni saanud näha seriaalides "30 Rock" ja "Law & Order".

Amanda Bearse tänapäeval (keskel):

David Garrison tänapäeval: