ENNE JA NÜÜD: Vaata, millised menukomöödia tähed nüüd välja näevad ja mis elu elavad

 (26)
30 aastat "Tuvikesi"

Täpselt 30 aastat tagasi, 5. aprillil 1987 jõudis eetrisse esimene osa metsikult kuulsaks ja menukaks saanud telesarjast "Tuvikesed". Meenutame legendaarset teleseriaali, mis veel tänagi oma võlu pole ammendanud ning alati kokku hoidvat perekond Bundy't, kelle uskumatud sekeldused iialgi ei unune.

Originaalis kandis sari pealkirja "Married With Children" ehk "Abielus, lastega" ning sari jooksis teles kokku 10 aastat (kokku 263 osa), enne kui uusi osi enam juurde ei tehtud. Mis on saraj tegelasi kehastanud näitlejatest tänaseks saanud?

Ed O'Neill abikaasaga Foto: Vida Press

Al Bundy't kehastanud Ed O'Neill on tänaseks 70-aastane ning teeb kaasa ühes hinnatumas komöödiasarjas "Moodne perekond". Ta on abielus juba aastast 1986 ning tal on kaks tütart, kes sündisid kümmekond aastat pärast seda. Muuseas, mehe abikaasa Catherine Rusoff on ka "Tuvikeste" paaris osas kaasa löönud.

Katey Sagal Foto: LUCY NICHOLSON, REUTERS
Seotud lood:

Punase juuksepahmakaga särtsakat pereema Peggy Bundy't kehastanud 63-aastane Katey Sagal andis hääle "Futurama" ühele peakangelasele Leelale ning teeb kaasa paljudes sarjades. Tal on neli last ning abieluski on naine olnud neli korda, neist viimase kaasaga on liit püsinud aastast 2004.

Applegate filmi "Suvepuhkus" esilinastusel Foto: Chris Pizzello, AP

Blondiini-naljade prototüübist peretütart Kelly't mänginud Christina Applegate on täna 45-aastane, korra lahutatud ent uuesti õnnelikus abielus 6-aastase tütre ema ning samuti jätkuvalt näitleja, kuid saanud meedias tähelepanu ka oma võitluse pärast rinnavähiga (alates 2008), mis õnneks seljatatud sai. Ta on loomakaitseaktivist ja taimetoitlane.

David Faustino Foto: MARK DAVIS, AFP

Naistemaiast ent saamatut perepoega Bud Bundy't kehastanud David Faustino on 43-aastane ning tegutseb muusiku ja raadio-DJ'na. Ta on korra lahutatud ning elab nüüd koos oma 2015. aasta novembris sündinud tütre emaga.

Amanda Bearse Foto: Vida Press

Sarja üht säravamat tähte, naabrinaist Marcy D'Arcy't mänginud Amanda Bearse on täna 58-aastane telerežissöör ning -produtsent, kes on muuhulgas üks esimesi avalikult lesbilisust tunnistanud suuri staare (tuli kapist välja aastal 1993). Tal on adopteeritud tütar. Kusjuures, ta lavastas ka 31 "Tuvikeste" osa.

David Garrison Foto: Vida Press

Marcy esimese abikaasa rolli täitnud David Garrison (Steve Rhoades) on tänaseks 64-aastane ning suurema osa oma näitlejakarjäärist olnud teatrilaval.

Ted McGinley Foto: Vida Press


Marcy hilisemat abikaasat Jefferson D'Arcy't (kellega ta viimase perekonnanime teadmata kogemata abiellus) mänginud Ted Ginley on täna 58-aastane ning tegutseb aktiivselt tele- ja filminäitlejana. Ta on abielus juba aastast 1991 ning kahe poja isa.

Buck Bundy Foto: Kuvatõmmis

Küünilisest kiimakotist perekoera Bucki mänginud koer nimega Buck, kes sarja alguseks oli 4-aastane, kahjuks sarja lõpuni vastu ei pidanudki, sest suri 1996. aastal. Sarjast kirjuti teda välja juba veidi varem, sest vanuse tõttu ei tulnud tal näitlemine (s.o treeneri käskude täitmine) enam eriti hästi välja.

Kahe aasta eest sai Katey Sagal endale väljateenitud kuulsuse tähe Hollywoodis. Hetk oli oluline ka seepärast, et kohal oli kogu Bundy'de punt, kes paistsid ka aastaid hiljem kui üks tõeline pere: