Fännide nõudmisel tuleb Lõuna-Korea poistebändi BTS-i kontsertfilm kordusele

 (3)
Fännide nõudmisel tuleb Lõuna-Korea poistebändi BTS-i kontsertfilm kordusele
Pressimateralid

Eelmisel nädalal Forum Cinemas kinodes näidatud Lõuna-Korea poistebändi BTS uusim kontsertfilm osutus niivõrd menukaks, et kinokett näitab Coca-Cola Plazas selle nädala lõpus filmi lisaseansse.

Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod selgitas, et kontsertfilmi näidati möödunud nädalal kinoketi suurimates saalides ning esimesed seansid Coca-Cola Plaza iSense saalis olid praktiliselt välja müüdud. „Tundub, et fännid ei väsi ikka oma lemmikutest ja seepärast otsustasime, et sellel nädalavahetusel näitame Coca-Cola Plazas veel mõned lisaseansid, et kõik fännid oma iidolid ikka ära saaksid näha,“ märkis Novod.

Filmi „Bring the Soul: The Movie“ on Coca-Cola Plazas laupäeval ja pühapäeval, 17.-18. augustil ning linateos räägib veelgi rohkem bändi tegemistest lava taga ja elust tuuril olles. Samal päeval, kui lõppes bändi viimane Euroopa kontsert, kogunesid poisid kõrgele katusele Pariisi kohal, et jagada enda muljeid globaalsest tuurist, mille jooksul nad tutvusid uute linnadega ja esinesid tuhandete fännide ees. See on intiimne pilguheit BTS-i maailma, mis viib lavasärast otse bändi liikmete keskele. Seda kõike saadavad muidugi ka imelised esinemised maailma eri paikades, kuhu BTS oma tuuri raames jõudis.