Filmide "Rentslimiljonär" ja "Jurassic World" staari elu lõppes ootamatu haigestumise tõttu vaid 53-aastaselt


Filmide "Rentslimiljonär" ja "Jurassic World" staari elu lõppes ootamatu haigestumise tõttu vaid 53-aastaselt
Foto: Scanpix

Mitmetest maailmakuulsatest filmidest tuntud näitleja Irrfan Khani elutee lõppes vaid 53-aastaselt. Ootamatu tervise halvenemise põhjustas raske nakkuse.

Staari esindajad alguses eitasid Khani surma, vahendab Mirror. "Tõsi on see, et ta on käärsoole nakkuse tõttu intensiivravis Mumbai haiglas. Me hoiame kõiki kursis. Praegu on ta arstide järelvalve all," rääkisid nad toona.

Koroonaviiruse levides otsustas Khani isolatsioonis olla Indias, kus ta tervise halvenedes haiglasse pidi pöörduma. Kuulujutud tema tervislikust seisundist hakkasid liikuma kolmapäeva varahommikul. Fännid nõudsid näitleja esindajatelt kinnitust, et Khani veel elus on. Olenemata sellest, et ka siis esmalt toimunut eitati, avalikustas lõpuks näitleja mänedžer kurva uudise. "On väga kurvastav, et kätte on jõudnud päev, mil peame teavitama tema lahkumisest. Irrfan oli tugev hing, kes võitleks kuni lõpuni ja inspireeris kõiki, kes ta teele tulid."

Veidi aega tagasi diagnoositi näitlejal neuroendokriinne kasvaja, mida ta Suurbritanniasse ravima läks. Koroona leviku tõttu pidi ravi siiski pooleli jätma.

Näitlejat tunti filmidest nagu "Jurassic World", "Rentslimiljonär", "Pii elu" ja paljudest teistest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!