FOTO | Koroonasse haigestunud Tom Hanks näitas, milline ta olukord on: võtame ühe päeva korraga

 (2)
FOTO | Koroonasse haigestunud Tom Hanks näitas, milline ta olukord on: võtame ühe päeva korraga
Scanpix

Hollywoodi tipptäht Tom Hanks teatas neljapäeval, et tema ja tema abikaasa Rita Wilson on haigestunud koroonaviirusesse ning nad on koheselt end muust maailmast karantiini eraldanud. Nüüd andis staarpaar sotsiaalmeedia vahendusel teada, kuidas neil läheb.

"Meil on Covid-19 ja oleme isolatsioonis, et me seda ei levitaks. Leidub neid, kelle puhul see võiks viia väga raske haiguseni. Võtame ühe päeva korraga," teatas Hanks ning lisas juurde pildi temast ja Wilsonist.

Sel nädalal avalikustas New York Times, et 63-aastane kahekordne Oscari võitja Hanks ja tema naine viibivad Austraalias seoses filmivõtetega.

"Mina ja Rita oleme siin Austraalias," teatas Hanks pressiteates. "Tundsime, et oleme veidi väsinud, justkui oleks külmetus. Rital olid külmavärinad, mis tulid ja läksid. Samuti oli meil kerge palavik," kirjeldas ta.

Et kindlad olla, tehti koroonaviiruse testid. Tulemused olid positiivsed. "Meid jälgitakse ja hoitakse isolatsioonis nii kaua, kui seda ohutuseks on vaja," märkis ta.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!