FOTOD: Danieli Dream Team ja Koidu Tähed! VAATA, millised imelapsed pääsesid edasi esimesest "Väikesed hiiglased" saatest


"Väikesed hiiglased" esimesed meeskonnad
"Väikesed hiiglased" esimesed meeskonnadFoto: Erlend Štaub

Kanal 2 uues teleshows "Väikesed hiiglased" selgusid täna need kaks võistkonda, kes rõõmustavad edaspidi televaatajaid oma lahedate etteastetega ja lõbusate juttudega!

Tänases avasaates astusid kohtunike ette andekad Eesti lapsed, kelle eelvoorudest oli välja valinud Koit Toome ja Daniel Levi Viinalass. Kohtunike Evelin Võigemasti, Jüri Naela ja Ott Leplandi ülesandeks oli teha kohati ilmvõimatu otsus, millised on staaride lõplikud tiimid.

Danieli Dream Teami koosseisus näeb edaspidi „Väikestes hiiglastes“ üles astumas 6aastast Ingmari, 9aastast Aireni ja vingeid tantsijaid, 11aastast Nikitat ja 10aastast Annikat. Koit Toome tiim sai endale vähemalt sama kõlava nime „Koidu Tähed“, kus kambaga lähevad võistlustulle 5aastane Grete, 9aastane Margareth ja tantsupaar Deivid (12) ja Lisete (11).

Nädala pärast pühapäeval selguvad „Väikeste hiiglaste“ teises saates Eda-Ines Etti, Juss Haasma ja Hanna-Liina Võsa võistkonnad.