FOTOD | Egon Nuter ja Liina Tennosaar nautisid filmivõtteid sügiseses Riias


FOTOD | Egon Nuter ja Liina Tennosaar nautisid filmivõtteid sügiseses Riias
Foto: pressimaterjalid

Möödunud nädalal käisid uue kodumaise suhtekomöödia “Asjad, millest me ei räägi” võtteplatsil näitlejate paar Liina Tennosaar ja Egon Nuter. Režissöör Andrejs Ekisel jagus näitlejatele vaid kiidusõnu, sest tegemist on suurepäraste inimeste ja oma ala proffidega. Riia ja sealse võtteperioodiga jäid rahule ka Egon ja Liina.

“Võtteperiood oli ülikiire, professionaalne ja produktiivne. Ma kogesin seda, et tegemist on väga meeldivate ja oma tööd armastavate inimestega.”

Liina ja Egon olid nõus, et see oli väga tore võimalus, käia korraks teises riigis ja elada mõned päevad hoopis teiste inimeste elu. “Seal olles mõtlesime jälle, et meil on ikka väga äge amet! Täname võimaluse eest ja oleme ühe meeldiva kogemuse võrra rikkamad!”

Egon Nuter lisab omalt poolt, et tema sai Riias oldud ajal taas aru, kui toredad naabrid meil lätlaste näol on. Egon naerab, et sellele küsimusele, kas film meid kõiki kuidagi paremaks muudab ta küll vastata ei oska, lisab vaid, et ehk paneb see mõnus linateos mõtlema ja tuletab meelde üht imetabast ja väga olulist toimiva suhte võtit: “Kallikesed, rääkige üksteisega!”

Filmi võtteperiood kestab kuni oktoobri keskpaigani ning kinodesse peaks linateos jõudma esimeste eellinastustega järgmise aasta sõbrapäeval. Seejärel laiemal rindel juba 6. märtsil ehk naistepäeva nädalavahetusel.