FOTOD: Elavad koolnud, mootorrattad ja Mart Sander! Haapsalus algas õudusfilmide festival

 (9)
Mart Sander ja zombie
Mart Sander ja zombieFoto: Christo Neemre

Täna algas Haapsalus igakevadine õudus- ja fantaasiafilmide festival. Neli päeva kestva adrenaliinimaratoni lõid mürinal lahti zombie'deks grimeeritud mootorratturid motoklubist Müristaja MC ja Haapsalu Gümnaasiumi noored.

Paraad startis kell 19 Haapsalu kaubamaja juurest (surnuaia vastast!) ning liikus loivates ja täristades mööda kohalike uudistajatega ääristatud õhtust tänavat festivali kodu, Haapsalu kultuurikeskuse juurde, kus ootas ees festivali avatseremoonia ning avafilm.

Mootorratturite paraadi oli oma silma ja TV3 kaamerasilmaga kaema tulnud ka saatejuht Mart Sander, kes kohapealt uudistemagasinile selle nädalavahetuse loodetavasti kõige jubedamaid uudiseid vahendas.

Juba kaheksandat korda toimuv Baltimaade suurim žanrifilmide festival HÕFF leiab aset 25.–28. aprillil. Nagu ikka demonstreerib festival põhiprogrammis viimase aasta parimaid, julgemaid ja originaalsemaid ulme-, fantaasia- ja õudusfilme. Jätkatakse ka kinoklassika kullavaramut tutvustavate eriprogrammidega, linastuvad friigi- ja trashfilmid ning alati üheks külastatumaks seansiks kujunenud šokifilm.