FOTOD | Enne ja nüüd: Vaata, mis on saanud kultusfilmi "Kevade" karismaatilistest tegelastest!

 (49)
FOTOD | Enne ja nüüd: Vaata, mis on saanud kultusfilmi "Kevade" karismaatilistest tegelastest!
Foto: Kaader filmist

Oskar Lutsu jutustusel põhinev 1969. aasta film "Kevade" on üks armastatumaid kodumaiseid linateoseid läbi aegade ning 30. aprillil 2012 kuulutati see lausa Eesti sajandi filmiks. Mitmed filmis kaasa löönud karismaatilised näitlejad on tänaseks päevaks manalateele läinud, ent mitte kõik. Vaata, mis on saanud "Kevade" mitmetest ikoonilistest tegelastest!

Ain Lutsepp ehk Tõnisson on tänasel päeval Eesti Draamateatri näitleja ja XIII Riigikogu liige. Alates 2008. aastast on ta ka Eesti Teatriliidu esimees.

Ain Lutsepp ehk Tõnisson Foto: Fotokollaaž, Delfi

Margus Lepa ehk Jorh Adniel Kiir on samuti pürginud poliitikasse. Alates 15. septembrist 2003 on ta Eestimaalaste Radikaalne Erakonna ehk ERE esimees.

Margus Lepa ehk Jorh Adniel Kiir Foto: Fotokollaaž, Delfi
Seotud lood:

Tõnu Alveus ehk Lesta on töötanud taksojuhina, ETV operaatorina, autojuhina ning kiirabiauto juhi ja parameedikuna.

Tõnu Alveus ehk Lesta Foto: Fotokollaaž, Delfi

Arno Liiver ehk Arno Tali praeguse tegemiste kohta pole palju teada. 2012. aasta kevadel oli Liiver töötu ja temast vändati mitmeid saateid, kuid kuna avalikkuse suur tähelepanu abiks ei olnud, vaid pigem kodustes suhetes kahjuks tuli, ütles ta hiljem, et ei soovi ta enam ka oma elu jagada.

Arno Liiver ehk Arno Tali Foto: Fotokollaaž, Delfi

Riina Hein ehk Raja Teele on 46 filmi režissöör ja produtsent, millest tuntuim 2005. aastal valminud dokumentaalfilm "Minu Eestimaa". Tal on loominguline stuudio Creare Stuudio OÜ, ent pärast filmikarjääri otsustas ta teha oma elus tõelise kannapöörde, praktiseerides esimese astme Hiina vaimsete praktikate õpetajana.

Riina Hein ehk Teele Raja Foto: Fotokollaaž, Delfi

Rein Aedma ehk Jaan Imelik töötas omal ajal Pärnus õpetajana. 90ndate alguses asus ta koos perega elama aga Austraaliasse ning resideerinud seal nüüdseks juba üle kahekümne aasta. Queenslandi osariigis elades on ta töötanud kiviraiduri ja turvatöötajana.

Rein Aedma ehk Jaan Imelik Foto: Fotokollaaž, Delfi