FOTOD ja VIDEO | Aasta suurim ja olulisim esilinastus: Vaata, kes staaridest saabusid “Klassikokkutulek 2: pulmad ja matused” punasele vaibale

 (57)

Täna, 13. veebruaril esilinastus Coca-Cola Plazas “Klassikokkutulek 2: pulmad ja matused” – Eesti kõigi aegade menukaima komöödia kauaoodatud järg. Kohal on ka Publik, kes tegi kell 17.45 selle aasta kõige suurema ja olulisema esilinastuse punaselt vaibalt otseülekande.

"Klassikokkutulek 2: pulmad ja matused” – peaosades astuvad üles Mait Malmsten, Henry Kõrvits ja Ago Anderson. Kuigi esimesest filmist tuttavad tujukad mehepojad on keskeakriisiga leppinud, kestab kirgede torm elumere lainetel endise hooga. Kui esimeses osas oldi keskeakriisi äärel, siis nüüd ollakse selle täielikus põhjas!

Lisaks löövad filmis kaasa mitmed Eesti tuntud tegijad – laulja ja telestaar Tanja Mihhailova-Saar, telekoomik Kristel Aaslaid, muusik ja helilooja Stig Rästa, telesaatejuhid Anu Välba ja Kristjan Jõekalda, blogija Mariann “Mallukas” Treimann ja paljud teised.

“Klassikokkutuleku” on produtseerinud Taska Film, mis on tootjafirmaks ka kõigi aegade neljale menukaimale Eesti filmile: “Klassikokkutulek” (2016), “Nimed marmortahvlil” (2002), “1944” (2015) ja “Sangarid” (2017). Filmi levitab VaataFilmi.

Rohkem infot filmi kohta leiad SIIT!