FOTOD JA VIDEO | Pane jõulusokid jalga! Heategevussaates "Inglite aeg" laulavad Eesti suurimad staarid


Inglite aeg salvestus
Inglite aeg salvestusFoto: Külli Rummel / TV3

Heategevussaade "Inglite aeg" tuleb taas ja seda juba neljandat korda. TV3 on tänu Eesti rahva abile suurte summadega toetanud inimesi ja perekondi, kelle eluteele on saatus veeretanud raskusi, millest ainult oma jõududega on väga keeruline välja tulla.

Ka sel aastal aidatakse viit abivajajat, kelle lood puudutavad kõiki kogu hingest. Kogutud summa läheb jagamisele saates osalenud abivajajate vahel ja nii teavad inimesed täpselt, kelleni nende annetusraha jõuab.

Seekord esitavad imelisi laule näosaate võitja Valter Soosalu, Tanja Mihhailova-Saar, Getter Jaani, Birgit Sarrap, legendaarne Ivo Linna ja Karl-Erik Taukar. Repertuaaris on teiste Eesti kaunite ja kōigile teadatuntud lugude hulgas esindatud ka Ivo Linna armastatud lood. Saatejuht on Keili Sükijainen.

Seotud lood:

Ivo Linnale on saates osalemine suur au. "Oli suur üllatus, et mind kutsuti! On au, sest mulle meeldib teha heategevust. Meil on hästi läinud ja meil tundub olevat kõik korras, aga paljud seda enda kohta öelda ei saa. Kui näen abivajajate elusid kõrvalt, siis mul kripeldab südames – tahaks neid kuidagigi aidata. Ma tean, et ma pole imearst ega jumal, et saaksin teha need inimesed terveks, aga võib-olla on neil tänu meie laulmisele natuke kergem," sõnas Linna.