FOTOD JA VIDEO | "Troonide mängu" kõige šokeerivam seksistseen? Menusarja seitsmes hooaeg lõppes verepilastusega

 (59)
Hoiatus: artikkel sisaldab spoilereid!

"Troonide mäng" on juba aastaid kompinud piire oma vürtisikate seksistseenidega, ent seitsmenda hooaja viimases osas nähtut on raske ületada.

Kit Haringtoni poolt kehastatud Jon Snow ja Emilia Clarke'i tegelaskuju Daenerys Targaryen said värskes "Troonide mängu" hooajas viimaks kokku ning kuigi fännid olid seda juba pikemat aega oodanud, tekitas nähtu paljudes vaatajates ka suurt jälestust.

Paar, kelle romantilisi suhted on viimase hooaja vältel aina soojemaks läinud, andis lõpuks kirele järele ning vaatajaid kostitati eriti kuuma seksistseeniga. Paraku on Jon Snow aga tegelikult Lyanna Starki poeg, mitte tema venna, Ned Starki poeg. Tema isa on suure tõenäosusega Rhaegar Targaryen — Daenerysi palju vanem vend, mis tähendab, et tegemist on tema tädiga ehk pühapäeva õhtul jõudsid "Troonide mängu" fännide silme ette kaadrid verepilastusest.

""Troonide mäng" on õpetanud mulle, et ma olen kaksikute verepilastuse vastu, kuid tädi/vennapoja vaheline verepilastus on täiesti tolereeritav," säutsus üks fänn.