FOTOD ja VIDEO| Vaata, kes saabusid Klassikokkutuleku eksklusiivsele esilinastusele ja millises koguses huumorit pakuti vestluspaneelis!

 (37)

Teisipäeval oli kauaoodatud päev lõpuks käes - kinodes üle Eesti esilinastus kodumaise hittkomöödia "Klassikokkutulek" uus film. Kroonika tõi lugejani aga kõik põneva otse eksklusiivselt esilinastuselt Coca-Cola Plazas, kus olid kohal kodumaa kauneimad filmisõbrad ja muidugi ka asjaosalised ise. Enne filmi algust vestles Kroonika peatoimetaja Krista Lensin ka filmikangelastega - pea iga vastus ja küsimus pakkus saalitäiele nalja sama palju kui järgnenud film ise. Vaata üle ülalolevast videost!

Triloogia viimane osa KLASSIKOKKUTULEK 3: RISTIISAD on filmisaaga pöörane lõppsirge, kus häbenemiseks pole aega ning risti ei lööda ette mitte millegi ees. Kolm parimat sõpra - Mart, Andres ja Toomas, tulevad tagasi. Nagu ikka, on neil on pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele, kui filmisõbra vabale ajale.

Lisaks peakangelasi kehastavatele Mait Malmstenile, Henry “GenkaKõrvitsale ja Ago Andersonile astub filmisaaga kolmandas osas üles mitmeid Eesti megastaare ning varasematest osadest tuttavaid tegelasi. Mõjukates kõrvalosades astuvad üles näiteks Jan Uuspõld (tantrakoolitaja), Brigitte Susanne Hunt (Niina), Ott Sepp (Märten), Marvin Inno (Viktor), Karmen Pedaru (Isabella), Venno Loosaar (sanitar), Sandra Ashilevi (registraator), Ago-Endrik Kerge (Mardi äi), Katrin Karisma (Mardi ämm), Saskia Alusalu (Pille) ning eelmistest osadest tuttavad Kadri Rämmeld (Anne), Franz Malmsten (Joonas), Ingrid Margus (Hanna) ja Britta Soll (kirikuõpetaja) jpt.

Seotud lood:

Komöödia algstsenaarium pärineb Taanist, Eesti jaoks kohandas originaalstsenaariumi hinnatud stsenarist, dramaturg ja näitleja Martin Algus, kes loo ülemeeliku huumoriga kohalikku konteksti tõi. Filmi režissööriks on ka seekord Rene Vilbre.

“Klassikokkutuleku” on produtseerinud Taska Film, mis on tootjafirmaks populaarstele Eesti filmidele: “Klassikokkutulek” (2016), “Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused” (2018),“Nimed marmortahvlil” (2002), “1944” (2015) ja “Sangarid” (2017).