FOTOD: Pane kokku hääl ja nägu ehk nemad on päriselu "Perepea"!

 (4)
"Perepea"
"Perepea"ScanPix Sweden

Populaarse musta huumori lipulaeva "Family Guy" ehk "Perepea" peategelasi teavad kõik, kuid kas sellele megahitt joonissarjale pealelugevaid inimesi, ei usu. Teeme teile väikese spikri, et teaksite, kes teie lemmikhäälte taga tegelikult on!

Peter Griffin, Stewie Griffin ja rääkiv koer Brian - Seth MacFarlane

Seth MacFarlane on "Family Guy" (eesti k. "Perepea") looja ja kirjutaja. Ta räägib sarjas sisse kolme põhitegelase hääled ning mis näitab tema erilist talenti on see, et nad kõik kolm kõlavad ka täiesti erinevalt. Ta võitis 2000. aastal Emmy Stewie Griffinile hääle tegemise eest.

Lois Griffin, Peter'i naine - Alex Borstein

Hirmnaljakas ning talendikas näitlejanna Alez Borstein on joonissarjas Peter Griffini naise, Louis'e häält. Samuti on ta oma hääle andnud Barbara Pewterschmidt'ile.


Chris Griffin, pere vanim poeg - Seth Green

Seth Green, kes sai kuulsaks filmis Austin Powers ning kes on mänginud hittsarjas "Vampiiritapja Buffy" on andnud oma hääle perepojale Chrisile. 

Meg Griffin, nohiklik peretütar - Mila Kunis

Kes ei teaks imekaunist ukrainlannat Mila Kunist ning tema kallimat Ashton Kutcherit? Kõik, kuid paljud ei tea, et see kaunitar on oma hääle andnud "Perepea" mustale lambale, nohiklikule peretütrele Megile, kelle välimuses Mila omaga ei ole kaugeltki sarnane.