FOTOD | Piilu telgitagustesse! "Teneti" võteteks pandi püsti treilerilinnak

 (37)
"Tenet" võtted
"Tenet" võttedFoto: © SAI

Reedest pühapäevani vältavateks Nolani filmi võteteks seati Pärnu maantee, Tatari tänava ja Liivalaia tänava vahelisele alale üles treileripark, kus kõik alates staaride puhkeruumidest kuni grimmini.

Hollywoodi filmidest tuttav vaatepilt telgitagusest melust avanes seekord tähelepanelikule pildistajale otse keset Tallinnat: reede õhtul hakkas tühi plats täituma valgete treileritega, rekkad tõid kohale vajalikku varustust ning filmitegijad ja abimeeskond askeldas kui osavad sipelgad, et kõik võteteks vajalik paika seada. Helitehnika, rekvisiidid, kostüümiautod ja filmimisvarustus sätiti ülima hoolega platsile paika, et kaks päeva kõrval asuval Pärnu maanteel võtteid teha saaks.

Ajutise staabi alal on näha ka muu vahel uhkemaid treilereid, kus võtete vahepeal saavad puhata, keha kinnitatada ja riideid vahetada nii John David Washington, Robert Pattinson kui teised filmiosalised.

VAATA KA: FOTOD | Pärnu maanteel võib tegutsemas näha Robert Pattinsoni isiklikult. Kas just siin filmitakse "Teneti" võtmestseenid?