FOTOD | "Suvine Duubel" avas TV3 suve karvaste ja suleliste keskel Tallinna Loomaaias!


TV3 hooaja algus 1.06.2020
TV3 hooaja algus 1.06.2020Foto: Andres Putting

Esmaspäeval alustas suvehooajaga TV3 ning tänasest on TV3 argiõhtutes ka "Suvine Duubel", kus Eestimaa suvesündmused toovad vaatajateni saatejuhid Liis Lusmägi, Taavi Libe, Jürgen Pärnsalu, Tuuli-Ann Freienthal ja Erkki Sarapuu. Õhtune avasaade jõuab eetrisse Tallinna Loomaaiast.

"Suvise Duubli" meeskond avas hooaja lastekaitsepäeva meeleoludes Tallinna Loomaaias ning saates olid mitmed üllatused.

Sel suvel jõuavadki "Suvise Duubli" saated eetrisse erinevatest Eestimaa paikadest ning meeskond vurab ringi nn Duubli-tooni helerohelise autoga, uudistades suvesündmusi, hoides toimuvaga kursis ning tuues argiõhtutesse hea tuju ja mõnusa suvemeeleolu. Kui aga seltskond reisimisse pausi teeb, jõuab saade eetrisse Rae Golfi vabaõhustuudiost.

Oodata on inspireerivaid kohtumisi, haaravaid vaatajamänge ning põnevaid eriprojekte. Näiteks reedeti on Taavi Libe juhtimisel eetris "Hitikaart", mis kaardistab Eesti hitte, mille laulusõnadest võib leida viiteid paikadele Eesti kaardil.

Esimene saade jõuab vaatajateni juba 5.juuni õhtul ning siis avab Taavi Libe mulluse Nublu ja Gameboy Tetrise "Für Oksana" superhitiks saamise fenomeni. Juba nädal hiljem läheb Taavi Libe aga koos Ivo Linnaga järgmise legendaarse hitiga seotud radu avastama.

Seotud lood:

"Suvine Duubel" on TV3s argiõhtuti kell 19.30.

Suvise saate üks esimesi külalisi olid Synne Valtri koos tütre Sandriiniga. Laulja sõnas, et tema tütar ema jälgedes ei astu.