FOTOD: Sven Sester teeb filmidebüüdi

 (7)
FOTOD: Sven Sester teeb filmidebüüdi
Foto: Priit Aguraiuja---

Laulev poliitik Sven Sester võttis vastu uue väljakutse ning näitleb uues kodumaises komöödiafilmis "Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta", kus ta mängib Anu Saagimi abikaasat.

Eile filmitud stseenis astus üles ka misjonäri mängiv Jüri Vlassov, kes käis ukselt uksele. Nii sattuski ta Saagimi ja Sesteri ukse taha, kus paarike parasjagu teineteisega tegeles. Kui Saagim ja Sester käsikirja said, palusid nad, et stsenarist Andres Maimik neile poosid ka ette näitaks. Maimik vastas naljatades, et ta on neis asjades pigem teooretik.
VAATA kõiki pilte SIIT!

Kormoranide stsenaristideks-režissöörideks on Andres Maimik ja Rain Tolk - sama tandem, kes on vastutav eelmise kassahiti „Jan Uuspõld läheb Tartusse” menukuse eest Eesti kinolevis.

„Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta” on žanrilt must komöödia ja räägib vanadest rokipeerudest, kes keelduvad kiiktoolides nurgas tiksumast, vaid tahavad iga hinna eest uuesti läbi lüüa. Kuid ükskõik mida nad ette ei võtaks, läheb asi järjest hullemaks!

Filmis osaleb Eesti näitlejate raskekahurvägi: peaosi kehastavad Guido Kangur, Roman Baskin, Ene Järvis, Jüri Vlassov, Harri Kõrvits ja Enn Klooren - nimed, mis lähemat tutvustamist ei vaja.

Kõrvalrollides näeme kõikvõimalikke avaliku elu tegelasi Tanel Padarist Anu Saagimini ja nii mõnedki neist astuvad üles vägagi tavatutes rollides. Filmis kõlab tohutu kogus uuemat ja vanemat kodumaist muusikat.

„Kormoranid ehk nahpükse ei pesta” on tempokas ja humoorikas, aga ka lohutust pakkuv komöödia inimestest, kes olusid ja aegu trotsides ning ennast ületades saavutavad ihaldatud sihi – just selline lugu, mida vaatajad vajavad praegusel raskel ajal. Film esilinastub märtsis 2011.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.