FOTOD: "Tantsud tähtedega" avapaariks loositi Anna Levandi ja Mairold Millert!

 (18)
FOTOD: "Tantsud tähtedega" avapaariks loositi Anna Levandi ja Mairold Millert!
Foto: Andres Putting

Juba sel pühapäeval kell 20.35 jõuab Kanal 2 ekraanile hittsaate "Tantsud tähtedega" viies hooaeg. Loosi tahtel hakkab esimesena tantsupoognaid võtma Anna Levandi ja Mairold Millert.

Avasaate esinemisjärjekord on järgmine:
1) Iluuisutamise maailmameistrivõistluste hõbe, tipptreener Anna Levandi - Mairold Millert 2) Endine Keskkriminaalpolitsei juht, kirjanik ja riigikogu liige Andres Anvelt - Kristina Tennokese
3) Kati Toots - Marko Kiigajaan
4) Näitleja Jan Uuspõld - Aleksandra Žeregelja
5) Eesti Laul 2011 võitja Getter Jaani - Ott-Sander Palm
6) Muusik, laulja Stig Rästa - Karina Vesman
7) Noorte laulupeo juht, dirigent Veronika Portsmuth ja tema tantsupartner, noorte tantsupeo juht, koreograaf Märt Agu
8) Aasta Noore Õpetaja stipendiaat Ott Väli - Emma-Leena Koger

Sel hooajal hindab tantsupaare kaks põhiliiget: Merle Klandorf ja Jüri Nael. Kolmas žüriiliige, kes iga saade vahetub, on mõni juba varasematest saatehooaegadest armsaks saanud tantsutäht.

Viies hooaeg toob kaasa ka hulga sisulisi muudatusi stuudio kujundusest kuni saadete teemadeni. Sel aastal on tantsusaate stuudio hoopis avaram ja mitmetasandilisem, poolringi kujulise tantsupõrandaga. Tagaruumist ehk nn. greenroomist saab stuudio elav osa.

Iga saate teeb eriliseks mõni teema – kord tuleb paaril valida oma tantsumuusika vaid Eestiteemaliste patriootlike lugude hulgast, või tuleb hoopis tähel jutustada oma tantsupartnerile isikliku elu vapustanud seik, mille treener omakorda tantsuks lavastab. Rohkelt on ka grupitantse ja võistkonnavõistlusi, kus ühe paari eksimus viib alla ka teise paari punktid. On saateid, kus stuudiopublik tuuakse tantsupõrandale ja kaasatakse tantsu.

Loomulikult toob saatesse särtsu igihalja Mart Sanderi kõrval ka uus naissaatejuht Liina Randpere.