FOTOD: Vaata, kes kaunid ja kummalised glamuursele Kanal 2 juubelipeole saabusid!

 (106)
Kanal2 peole saabujad
Kanal2 peole saabujadFoto: Ilmar Saabas

Eile õhtul tähistas Kanal 2 enam kui tuhande sõbra, koostööpartneri ja telenäo seltsis 20. juubeliaasta täitumist piduliku peoga Eesti Näituste Messikeskuses. 20. aastat tõelist meelelahutust - selle puhul peab Kanal 2 maha tõelise peo, mida ei saa väisamata jätta ei kuulus karvane ega glamuurne suleline.

Grandioossele peole on saabunud raadio- ja telehääl Kirsti Timmer, saatejuht Teet Margna, õppejõud Linnar Priimägi koos saateprodutsendi Tiina Pargiga ning mitmed kanal 2 saatejuhid. Aasta-prallet väisavad ka Tallinna linnapea kandidaat Eerik-Niiles Kross ning ajakirjanik Ingrid Veidenberg.

Sirge sammuga kõndisid peole mööda punast vaipa veel muusik ja laulja Hendrik Sal-Saller koos abikaasa Beritiga, Toomas ja Triin Luhats, Reporteri endine ilmatüdruk ja laulja Kairit Tuhkanen, ajakirjanik Andri Maimets ja avalike suhete juht Reno Hekkonens.

Seotud lood:

Kohal on ka Kroonika peatoimetaja Krista Lensin, maailmarändurid Tipp ja Täpp, TV3 avalike suhete juht Annely Adermann, produtsent Ken Saan koos abikaasaga ja muidugi paljud teised.

Pilte sellest, mis toimus Kanal 2 juubelipeol edasi, saad näha juba täna!