FOTOD | Vaata suurt galeriid ligipääsmatust Kamtšatka poolsaarest, kuhu ei vii ühtegi teed!

 (1)
FOTOD | Vaata suurt galeriid ligipääsmatust Kamtšatka poolsaarest, kuhu ei vii ühtegi teed!
Pressimateralid

Täna õhtul on kõik suured reisisõbrad oodatud telerite ette, sest TV3 ekraanile jõuavad seiklused Onu Raiu juhtimisel kaugelt ja ligipääsmatult Kamtšatka poolsaarelt, mida paljude vulkaanide pärast nimetatakse ka Tulemägede maaks.

Õhtuses episoodis jõutakse õudusfilmina mõjuvast kalurikülast looduslike termidega varustatud laagripaika. Peale tervendavaid kuure, minnakse otsima Kamtšatka põlisrahva ehedust. Seltskond jääb ööbima kohalike eveenide laagrisse, kus läbitakse maagiline rituaal, kuid matkalisi hoiatatakse, et lähedal võib ringi luusida kohalik karu.

Seni on eestlased Kamtšatka poolsaarel käinud peamiselt loodusekspeditsioonidel ning kala- ja jahiretkedel. Lummava maastikuga Kamtšatka poolsaarele ei vii ühtegi teed ja seekord peab reisiseltskond hakkama saama kohapealt renditud maastikusõidukitega. Tulemägesid ja metsikuid jõgesid täis maastik on aga niivõrd ligipääsmatu, et liikuda tuleb ka jala, mootorsaanide ja jahtidega ning ööbida telkides, millele lisab ärevust teadmine, et Kamtšatkal elab ca 12 000 pruunkaru. Saatesarjas näeb imelist loodust, Venemaa ettemääramatut elukorraldust, põlisrahvaste ning tänapäeva venelaste elu ja palju põnevaid olukordi, mis ühel seikluslikul rännakul ikka ette tulevad.

"Reis tulemägede maale: Kamtšatka" täna kell 20.00 TV3s!