Haara endale! "Naabrist parema" konteinerid pandi müüki: vaata, palju maksavad kuulsad kodud

 (6)
Naabrist parem kaheksas hooaja finaal
Naabrist parem kaheksas hooaja finaalFoto: Karli Saul

TV3 sarjas „Naabrist parem“ esmakordselt valminud konteinermajadest on peremehe ootel kolm stiilset kodu – saunamaja, peresuvila ja hyggepesa. Tegemist on suurepärase võimalusega endale täiesti uus maja soetada.

Esmakordselt sarja „Naabrist parem“ ajaloos ehitati konteinermajadest kodusid ning esmakordselt avaneb võimalus endale just sarjas nähtud maja soetada. Peremehe ootel on kolm erilist konteinermaja: Urmase ja Aare uhke kahekordne välitrepiga saunamaja, Kristjani ja Marleeni helgelt õdus hygge-stiilis pesa ning Käthlini ja Käthriini majakesed, mis on sobilikud mõnusaks peresuvilaks.

Kohe saabuvale suvele mõeldes tasub mainimist, et sarjas valminud majad sobivad imeliselt suvekodudeks, sest need on mugavad, kvaliteetsed ja praktilised ning need saab püsti panna soovitud kohta.

Kõige rohkem raha tuleb välja käia Marleeni ja Kristjani hyggepesa eest, mis läheb huvilisele maksma 35 000 eurot. Õdede Kätude modernne peresuvila läheb maksma 30 000 eurot ning Aare ja Urmase saunamaja eest tuleb välja käia 28 000 eurot.