Hästi hoitud saladus! Elina Nechayeva teeb kaasa Eurovisioni filmis, kus mängivad peaosa Will Ferrell ja Rachel McAdams

 (8)
Jõulutunnel Elina Nechayev
Elina NechayevFoto: Jaanus Lensment

Täna esilinastunud Netflixi filmis "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" teeb kaasa ka meie oma Elina Nechayeva.

Filmi süžee kohta oli varasemalt juba palju teada. Selle keskmes on Islandi muusikud Lars Erickssong (Will Ferrell) ja Sigrit Ericksdottir (Rachel McAdams), kellele pakutakse fiktiivses linaloos võimalust oma riiki esindada Eurovisioni lauluvõistlusel.

Filmis astub üles ka armastatud staar Pierce Brosnan, aga ka Dan Stevens ja USA tuntud poptäht Demi Lovato. Eeskätt USA turule mõeldud film jõudis Netflixi 26. juunil ja seda on võimalik vaadata ka Eestis.

Hästi hoitud saladus on ka see, et peale suurnäitlejate teevad filmis kaasa ka mitmed varem edukalt Eurovisionil osalenud lauljad, nende seas rootslaste Loreen, austerlaste Conchita Wurst ja iisraelaste Netta.

Täna avaldas Elina Nechayeva oma Instagramis, et ka temal on filmis oma roll kanda. Lauljanna osalemine on märgitud ja filmiandmebaasi IMDB.

Seotud lood:

Foto: IMDB

"Milline imeline ja tore aeg oli filmida oma stseene filmi jaoks "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga". Kohata ka Eurovisioni legende Jamalat, Conchita Wursti, Loreeni, Anna Odobescut ja teisi. Ja ka imelisi Dan Stevensit, Rachel McAdamist ja Will Ferrelli," kirjutas Elina Instagrami lisatud piltide juures, kus oli teda kujutatud poseerimas koos kõigi eelnevalt toodud artistidega.