Heldene aeg! Taavi Rõivase Malaisia seiklused jõudsid Morna tänava rahva teadvusesse

 (33)
Heldene aeg! Taavi Rõivase Malaisia seiklused jõudsid Morna tänava rahva teadvusesse
Fotokollaaž

Telesari "Õnne 13" on alati olnud mõnel määral tegeliku Eesti elu peegliks teleekraanil, väikese hilinemisega jõudis sarja teadvusesse ka Malaisias Taavi Rõivasega toimunud ahistamisskandaal.

Kohalikust konstaablist sisse võetud Iiris meelitab Priidu enda korterisse. Naine asub mehega häbitult flirtima, ühel hetkel asetab oma käe Priidu jalale ja silitab seda sensuaalselt. Tegelaste vahel leiab aset järgmine dialoog.

Iiris: Kuule, Priit! Sa oledki vist selline tõsine inimene. Prooviksid veidike vabamalt võtta?

Priit: Mu munder eeldabki tõsine olemist!

Iiris: Aga äkki ma üritaksin seda kuidagi tasakaalustada? Priit, naerata nüüd natukene! Na-tu-ke-ne!

Priit: Oota nüüd, mis kurat! See läheb nüüd üle igasuguse piiri! Võta ennast kokku, kurat! See ei ole mingi Malaisia külmkapivahe, kus võib ei tea mida teha!

Iiris: Okei, sorry!

Priit: Mis sorry, ma saadan sulle järgmine kord Heino siia! Ta on kolm aastat pensionil juba, ei kuule midagi, vormistab ainult trahvi!

Malaisia kuulsad külmkapid olid Eesti delegatsiooni peol olnud baari külmkapid, kus ahistamisjuhtum väidetavalt aset leidis. Külmkapivahe oli kuulduste järgi hea koht, kuna see oli teiste inimeste pilgu alt eemal. Hiljem tuli välja, et külmkappide juures on rohkelt kaameraid, kuid ahistamisjuhtumi osapooled otsustasid mitte enam teemat meedias edasi lahata ja seega mitte salvestisi politsei vahendusel välja nõuda.