Ikkagi populaarsed! "Hensugusta Show" ja "Paljas Porgand Itaalias" naelutasid telekate ette kokku 176 000 vaatajat

 (39)
Ikkagi populaarsed! "Hensugusta Show" ja "Paljas Porgand Itaalias" naelutasid telekate ette kokku 176 000 vaatajat
Fotod: Ekspress Meedia

Laupäeval jõudis Kanal 2 ekraanile uus lõbus saatesari „Hensugusta SHOW“, mida juhib tuntud juutuber Hensugusta ehk Henri Karpov. Heatujuline klipisaade kogus telerite ette 74 000 vaatajat. Blogija Palja Porgandi saadet vaatas lausa 102 000 silmapaari.

TNS EMORi poolt läbi viidava teleauditooriumi mõõdikuuringu kohaselt oli Kanal 2 sel nädalvahetusel suurima vaadatavusega kanal. Kogu teleri ees veedetud ajast olid vaatajad Kanal 2 lainel laupäeval 15% ja pühapäeval 18%.

Laupäeva õhtul oli Eesti televaatajate tähelepanu suunatud ülekaalukalt Kanal 2 ekraanile. Kell 19.35 startinud uuele huumorisaatele „Hensugusta SHOW“ elas kaasa 74 000 televaatajat.

Pärast seda, kui saade oli eetris olnud, kirjutasid pettunud netikommentaatorid, et saade oli läbikukkumine. Lausa 66% vaadanutest ütles Kroonika küsitlusel, et neile programm üldse ei meeldinud ja 28% tõdes, et neid jättis see täiesti külmaks.

LOE KA: TELEHUNT | Margna ja Jõekalda kõrvaldatud, kuid kas tõesti on mõne kopika eest tehtud "Hensugusta SHOW" Kanal 2-e tulevik?