Inese "Torm" võttis Tõnis Mägi sõnatuks ja silmad veekalkvele: kas sa ise ka aru said, millega sa hakkama said?

 (112)
KUULA!
Eda-Ines Etti "Torm"
Eda-Ines Etti "Torm"Foto: Marko Mäestjarv / Pressimaterjal / Kanal 2

Tänane "Laula mu laulu" saade on alles poole peal, ent juba said saateosaliste seas võimust ülevad tunded, eriti saate vanima osalise, Tõnis Mägi hinges. Tundeliigutuse kutsus esile lauljatar Eda-Ines Etti külmavärinaid tekitanud versioon Terminaatori igihaljast igatsusloost "Torm", mis tuli Kreemi lemmikuna ka saate lõpus kordamisele.

"Jaagup on ikka kaua olnud areenil ja hitte on palju. Klimberdasin ta lugusid klaveril ja "Torm" kuidagi klikkis," selgitas Etti oma valikut enne lavale astumist. Tema rahulik, läbitunnetatud ja kurblik versioon kuulsast loost võttis esmalt kõigil näod mõtlikuks ning seejärel mitmel lausa pisara silma. Laulu järel tekkinud vaikuse katkestas Kreem, kes suundus otsejoones lauljatari kallistama.

Seejärel tuli ootamatult tundeline reaktsioon Tõnis mäelt: "Sa said mingi sellise asjaga hakkama, et ma ei teagi... Kes selle seadis, ise tegid või?" päris ta, pisarad silmis. Saanud vastuseks "jah", jätkas ta. "Kas sa ise ka saad aru, mille sa hakkama said? See on selline tase, et ma hakkasin mõtlema...See on niisuke laks! See on täitsa lõpp. Täitsa fantastika! Juba selle loo pärast tasus tulla siia," jätkas ta.

Hiljem lisas Mägi: "Ma pole midagi sellist tükk aega kogenud. Neid hetki pole palju, kui miski puudtutab nii, et raputab täitsa läbi.
Tõmbas täitsa pahupidi. See tunne on nii hea, ei ole ammu sellist raputust, sellist vapustust saanud. Täitsa uskumatu!"

Seotud lood:

Jarek Kasar märkis, et "see oli see, mida ma üldse muusikas hindan".

Jaagup Kreem, kes Etti esinemist õndsal ilmel jälgis, sõnas: "Sõbrad, mul on nii hea meel, et ma siia saatesse tulin. Olen alati väitnud, et originaal on parim ja kõik, mis on n-ö uued versioonid, need ei saa lähedale originaalile. Minu loomingu puhul on see vist pigem vastupidi."

Korduse ajal hakkas Mägi juba vaat et lahinal nutma, pisaraid pühkisid teisedki.

Kuula sinagi ja anna teada, kuidas meeldis!