Joel Ostrat viis Taukari endast välja: eks ma kiirustasin teda tagant ja panime puid alla


Joel Ostrat viis Taukari endast välja: eks ma kiirustasin teda tagant ja panime puid alla
Fotod: Ekspress Meedia

Tippkokk Joel Ostrat tõdes täna Star FM eetris, et TV3 õhtusöögisaate salvestusel sai Karl-Erik Taukar endast täiesti välja viidud. Ometi meeldis Taukari menüü kokale väga ning ta mainis, et esmakordselt saavad huvilised seda endale ka koju tellida.

Ostrat selgitab, et tänaõhtune saade filmiti just siis, kui eriolukord oli välja kuulutatud ning esmakordselt ei saanud tippkokk ja saates toitu valmistav külaline omavahel kokku, vaid suhtlus käis videosilla vahendusel. „Tohutult põnev oli, nalja sai, ent viisime Karl-Erik Taukari endast kohutavalt välja,“ muigas Ostrat. Kõik toimus kontaktivabalt, Taukar filmis ise kokkamise üles, road toimetati paari kilomeetri kaugusel asuvale Joelile, kes neid maitses ning oma arvamust ja nõuandeid jagas.

„Eks ma kiirustasin teda tagant ja panin puid alla. Vahepeal said tal otsa gaas ja aeg, kuid tunnistan, et kõigest hoolimata oli toit väga maitsev ja menüü meeldis mulle väga. Taukari õhtusöögi eelroaks on pelmeenid “Eestlane, venelane ja hiinlane…”, pearoaks pada "Tahaks minna Burgundiasse” ning magustoiduks crème brûlée "Non, je ne regrette rien”.