Johnny Deppi tumedad saladused tulid lõpuks esile: näitleja on väidetavalt peksnud mitmeid endisi pruute!

 (28)
Johnny Deppi tumedad saladused tulid lõpuks esile: näitleja on väidetavalt peksnud mitmeid endisi pruute!
Scanpix

Viimastel aastatel oma endise abikaasa Amber Heardi vastu kohtus võitlev Hollywoodi tipptäht Johnny Depp peab nüüd esitama oma haigusloo. Nimelt on Heardi kaitsjatel väidetavalt kindlad asitõendid, mis viitavad sellele, et mees on olnud ka eelnevates suhetes vägivaldne.

Nimelt väidab Heard, et Depp ähvardas teda tappa ning tuli talle mitmel korral kodus kallale. 2016. aastal lahku läinud paari kähmlusi nägi pealt ka naise sõbranna, kes on kohtus tunnistajaks.

Depp väidab aga seda, et Heard tahab lihtsalt tema mainet maha teha ning naine ise provotseeris teda niimoodi käituma. Näitleja nõuab endiselt pruudilt sellise kahju korvamiseks 50 miljonit dollarit valuraha, sest potensiaalselt on mees kaotanud mitmeid tööotsi, sest talle on külge poogitud naistepeksija maine.

Kuid Heardi kaitsjad ei soostu avaldama Deppi endiste tüdruksõprade nimesid, kes on nõus tunnistama, et mees oli ka nende vastu vägivaldne. Samuti loodavad naise advokaadid Deppi haigusloost leida tõendeid, et tal on alkoholi- ja narkootikumidesõltuvus.