Jürgen Ligi pettus "Ärapanija" Autorollo-laulus: pole sinu tase, Mart! Nagu oleks inimesi veel vähe mõnitatud

 (367)
Vaata klippi, millest tüli tõusis!
Jürgen Ligi pettus "Ärapanija" Autorollo-laulus: pole sinu tase, Mart! Nagu oleks inimesi veel vähe mõnitatud
Foto: DELFI

Kui alles äsja puhkes avalik pahandus aastavahetusel ETV ekraanile naasvate vanameistrite Mart Juure ja Peeter Oja nn Savisaare nimekirjaloo ümber, siis nüüd on legendaarse "Ärapanija" lustakas Autorollo-laul ära teeninud reformierakondlasest Jürgen Ligi pahameele.

"Pole sinu tase, Mart. Kohus annab õiguse, aga teie otsustate õelda, et teate täpselt vastupidist. Tilluke. Nagu oleks inimesi veel vähe mõnitatud ja see oleks Eesti suur teema vana-aastaks," pahandab Ligi (kirjapilt loetavuse huvides toimetatud – toim.) ETV videot sõpradega jaganud Mart Juure Facebooki lehel kommenteerides.

Ka ei istunud Ligile tuntud raadiohääle ning teadusportaali Forte peatoimetaja Madis Aesma iroonia: "Killadi Kollo, eino tõesti! Kas inimestel häbiraasu ka veel on? Mõnitada neid, kes meie riigi heaks nii palju ära on teinud? Poliitiliselt väga kallutatud olete jälle, hr Mart – teie ja teie peavoolumeedia agendid ja suuvoodrid!!! Mul on jälle Eesti pärast häbi, hakkan pakkima!"

"Ei olnud vaimukas," kostis Ligi Aesma kommentaari peale. "Kas vana-aastal peab üritama ja teemal, mida ei tunne?" küsib Ligi, kas aasta lõpus ülepea kõlbab (poliitilist?) nalja teha.

Oma sõna ütles sekka ka Villu Tamme:

Seotud lood:

Kuigi "Ärapanija 2016" on ETV ekraanil tervikuna alles homme 31. detsembri õhtul kell 22.45, siis on isutekitajatema juba avaldatud paar klippi. Vaata "Autorollo" lugu: